Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Tęsknię Wiersze

1. Tęsknię do siebie małej kiedy z tak ogromną ufnością kochałam wszystkich i wszystko zachwyt towarzyszył moim oczom a jak przytrafiło się zło umiałam je wytłumaczyć że nie potrafi, że się boi, że sobie nie radzi.
2. NAJPIĘKNIEJSZE WIERSZE O MIŁOŚCI -TĘSKNOTA
Thank you for watching!
3. Wyrażenie odpowiednimi słowami, że tęskni się za kimś, kto znajduje się daleko, z kim się pokłóciliśmy albo po prostu straciliśmy (na chwilę.
4. Demotywatory
q4
5. Www.jokjanow.pl
q5
6. Zamyslenie.pl
q6
7. Najpiękniejsze wiersze, piszesz a ja czytam Twe wiersze.
8. Więdnę z bezwładnym czasem, łzy moim jedynym poidłem.
9. Cokolwiek robię ciągle Ciebie mam w mej głowie, bo Ty Dawidziu jesteś wszystkim, czego potrzebuję-w jednej, doskonałej osobie.
10. Nie wspominam z rozrzewnieniem lata, nie tęsknię, Wybiegam w przyszłość – w kolory życia strojna.
11. Dla wielu twórców to właśnie ona stała się inspiracją do stworzenia ich dzieł – poezji, obrazów, muzyki… z tęsknoty pisze się wiersze z ….
12. We dnie i w nocy coś we mnie krzyczy, że nic na świecie już się nie liczy i żadna chwila nie jest przyjemną od czasu, kiedy nie jesteś ze mną.
13. Gazeta Olsztyńska
q13
14. GTW Gliwice
q14
15. Nie bój się chcieć
q15
16. Myślę o Tobie i dniem, i nocą, gdy blade gwiazdy na niebie migocą, więc nadsłuchując Twojego imienia, kocham i tęsknię, i ślę pozdrowienia.
17. Lecz nim się obejrzysz wnet kilka dni minie i znów będziemy szczęśliwi, chociaż przez chwilę.
18. Wiersze wybrane
q18
19. 2011 · Tekst piosenki: Świat wiecznie gna do przodyu A my z Nim Bóg wie gdzie I pewnie nigdy wiecej juz nie spotkamy się Tak bardzo pragnę Cię i ufam Ci I będe kochał Cię do końca moich dni.
20. ] „Pożałuj mnie ” Danuta Wawiłow „Wieczór ” Anna Kamieńska „Ty przychodzisz jak noc majowa.
21. Tak tęsknię za Tobą nocami Tymi bez snu spędzonymi W ciszy mroku dziwnie głośnymi Bez radości i bez smutku choćby cienia Otulona samotną powłoką Strąconą miłością w otchłań głęboką I tak tęsknię za Tobą dniami Tymi bez wytchnienia Z ciągłymi czasu wyścigami I już nie wiem gdzie się zatrzymać By j.
22. Express Ilustrowany
q22
23. Demotywatory
q23
24. CFD Salwatorianie
q24
25. Tęsknię za Tobą, umierać chcę, Myślę o Tobie, coś we mnie jest, Pragnę Cię tu, natychmiast dziś, Bo Ty to mój kochany miś.
26. DocPlayer.pl
q26
27. PolakPotrafi
q27
28. Dziennik Bałtycki
q28
29. Wykorzystaj gotowe wierszyki na dzień dobry na miłe powitanie.
30. DocPlayer.pl
q30
31. Coraz smutniej jest mi bez Ciebie Coraz gorzej jest mi żyć Moje serce pragnie Ciebie.
32. *** (tęsknię…) tęsknię za ust twych szkarłatu głębią lubieżną za pulsującym w dłoniach sercem za oczu błękitem zniewalającym znów utonąć w nim bezpowrotnie pragnę rozpieść mnie szuwarów szeptem w bryzy letniej powiewie zgoń zieloność rzęs ku plażom tęsknię w lustrze głębiny obnażone barki pustawe.
33. Motyle Książkowe
q33
34. Lady in Red
q34
35. Lecz nim się obejrzysz wnet kilka dni minie i znów będziemy szczęśliwi, chociaż przez chwilę.
36. Www.mbpwlodawa.pl
q36
37. Tak tęsknię za całą Tobą, Za blaskiem Twojego spojrzenia Twarzą jakże poważną, którą chwilami radosny uśmiech rozpromienia.
38. Wiersze tu zawarte nie mogą być kopiowane i powielane zgodnie z Polskim prawem autorskim.
39. Wiersze o tęsknocie, wierszyki o tęsknocie za ukochanym, najpiękniejsze wiersze o miłości i tęsknocie za kimś bliskim,.
40. Tęsknota smsy jeżeli tęsknisz wyślij smsa najróżniejsze smsy, których tematem jest tęsknota, jak tęsknię to wysyłam smsa.
41. Lecz nim się obejrzysz wnet kilka dni minie i znów będziemy szczęśliwi, chociaż przez chwilę.
42. Www.poezjaani.pl
q42
43. Plaster Łódzki
q43
44. Życzenia & Wierszyki
q44
45. InstaWierszyki
q45
46. Głos Wielkopolski
q46
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: