Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty O Wierze

1. „Istotnie, cały świat jest zbyt wyłącznie zajęty sobą, aby można mieć poważne zdanie o kimś innym, z leniwą gotowością akceptuje się ten stopień szacunku, jaki bez wahania okazujesz sobie.
2. Cytaty #11
Thank you for watching!
3. ” (Zofia Kossak-Szczucka) „Macierzyństwo zawiera w sobie od samego początku szczególne otwarcie na nową osobę: ono właśnie jest udziałem kobiety.
4. Dobre słowa
q4
5. Inspirująco.pl
q5
6. Miłość „Miłość nie pyta o nic, bo kiedy zaczynamy się nad nią zastanawiać, ogarnia nas przerażenie, niewypowiedziany lęk, którego nie sposób nazwać słowami.
7. Cytaty, Sennik, Aforyzmy, Przysłowia, Wiersze, Złote myśli
q7
8. Zbiór sentencji, cytatów i przysłów o nadziei, optymizmie, pesymizmie, rozpaczy, rozczarowaniu, optymistach i pesymistach, wierze i sceptycyzmie, rezygnacji.
9. Przewodnik duchowy
q9
10. Miłość nie pyta o nic, bo kiedy zaczynamy się nad nią zastanawiać, ogarnia nas przerażenie, niewypowiedziany lęk, którego nie sposób nazwać słowami.
11. Polskiej Organizacji Wojskowej 19 w Łodzi Zapraszamy po największy w Polsce wybór czekolad o krótkich składach, nagradzanych w najbardziej prestiżowych konkursach – od Amedei do Zottera.
12. 25 (Głosujących: 12) „Jak tylko człowiek oświadczył, że odtąd głosić będzie słowo boże, Panu Bogu nie pozostało nic innego, jak.
13. Dystrybucja Katolicka
q13
14. 15 inspirujących cytatów o nauce i wiedzy Inspirujące cytaty o nauce i wiedzy, które mogą zainspirować w chwilach, gdy nauka jest ostatnią rzeczą na którą masz ochotę.
15. Parafia Munina
q15
16. Wytrwaj! – WordPress.com
q16
17. Zamyslenie.pl
q17
18. Ja to bym wolał obejść się bez pragnień, bo pragnienia same się nie zaspokoją, a tylko myśli zajmują.
19. Jest Pozytywnie
q19
20. Rośnij w Siłę
q20
21. PureStyle.pl
q21
22. WielkieSlowa.pl
q22
23. Stressfree.pl
q23
24. Zostaliśmy zaproszeni, kupilismy Nowy Testament no i jest problem z jakimś słowem pisanym.
25. Oczywiście znajdziesz więcej cytatów o wierze i zaufaniu w Biblii, ja wybrałam takie, które najbardziej do mnie przemawiają i najbardziej mi się podobają.
26. Poniżej znajdziesz cytaty, sentencje, aforyzmy, złote myśli na temat boga i wiary.
27. Dawid Bagiński
q27
28. Stalo sie to niespodziawanie i tragicznie,a ja tyle chcialabym mu jeszcze powiedziec,podziekowac.
29. Sekrety Piekna
q29
30. Zamyslenie.pl
q30
31. Demotywatory
q31
32. Wilczycą Być
q32
33. Wiele z nich zostało napisane na potrzeby tego serwisu inne zostały znalezione w sieci przez naszych użytkowników.
34. Archiwum Allegro
q34
35. Wiem że słowo „Pił” jest tu nadużyciem, ponieważ znam nieco tego Kapłana i wiem że pijakiem nie jest, i nie był, chodziło o jeden dwa kieliszki, zapewne na weselu, ale zrobiła sie z tego afera i pijaństwo nie wiem jakie.
36. Cytaty, złote myśli, aforyzmy i przysłowia powstają na jej cześć niemal każdego dnia.
37. Znalezionych cytatów o wierze: 130 Bez wiary potykamy się o źdźbło słomy, z wiarą przenosimy góry.
38. Zamyslenie.pl
q38
39. Przewodnik duchowy
q39
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: