Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Wolter Cytaty

1. „Tak jak dobra kawa może pachnieć choćby skórą, tytoniem i wiciokrzewem, i to naraz, tak samo miłość jest mieszanką wielu uczuć: zauroczenia, idealizacji, czułości, pożądania, pragnienia ochrony i bycia chronionym, chęci zniewolenia, braterstwa, przyjaźni, podziwu i estetycznej satysfakcji oraz tysięcy innych.
2. Roast SAMEGO SIEBIE 🙃🙂 [WOLTEROWE ŻARTY]
Thank you for watching!
3. Profinfo.pl
q3
4. WielkieSlowa.pl
q4
5. Zamyslenie.pl
q5
6. Dołącz do nas na Facebooku – warto bo na tablicy umieszczamy różne fajne cytaty (: Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie.
7. W wieku 16 lat opublikował swój pierwszy utwór literacki, w kolejnych latach napisał wiele satyr, powieści, poematów, dramatów, prac historycznych, a przede wszystkim powiastek.
8. Rośnij w Siłę
q8
9. Studylibpl.com
q9
10. John Locke poprzez swoje słowa zachęca nas do refleksji i odkrycia wielkich prawd, które możemy zastosować w codziennym życiu.
11. Liceum im. Henryka Sienkiewicza w Szydłowcu
q11
12. Wyrwane z kontekstu
q12
13. Alkoholizm – AkcjaSOS.pl
q13
14. Joe Monster
q14
15. Zastanawiasz się, jak przekazać wyrazy sympatii drugiej osobie.
16. DocPlayer.pl
q16
17. Portal zawiera przysłowia polskie, chińskie, japońskie, rosyjskie i innych narodów, cytaty i złote myśli wg nazwisk autorów.
18. * Pasquier Quesnel (1634-1719), którego Wolter czyni autorem swej książki, był to uczony jansenista, którego pisma papież potępił w słynnej bulli Unigenitus i który musiał się.
19. Tadeuszbartos.pl
q19
20. Cytaty w Wikicytatach: Prowadził ożywioną korespondencję (zachowały się 23 tysiące jego listów).
21. Zamyslenie.pl
q21
22. Wolter Cytaty Sentencje Przyslowia Aforyzmy.
23. Był ulubieńcem oraz protegowanym króla Prus, przez co opowiadał się za tym, by naród polski, który został wówczas poddany rozbiorom, nie buntował się przeciwko woli pruskiego monarchy, a raczej pogodził się z “nie najgorszym” losem.
24. Jest Pozytywnie
q24
25. Cytaty.info
q25
26. Miłością nazywa się kilkudniowy kaprys i związek dwojga ludzi wzajemnie obojętnych, i uczucie, w którym nie ma nic z szacunku, i flirt towarzyski, i wystygłe przyzwyczajenie, i romantyczną fantazję, i nagłe pożądanie, po którym następuje niechęć.
27. Demotywatory
q27
28. CIEKAWE CYTATY O KSIĄŻKACH „Kto czyta książki, żyje podwójnie” Umberto Eco „Książka jest niczym ogród, który można włożyć do kieszeni” chińskie przysłowie „.
29. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q29
30. Jest Pozytywnie
q30
31. Mocne cytaty
q31
32. DocPlayer.pl
q32
33. Info – François-Marie Arouet de Voltaire (Wolter) – aktualizowana na bieżąco kolekcja wszystkich tekstów – autorem jest François-Marie Arouet de Voltaire (Wolter).
34. Rośnij w Siłę
q34
35. 2011 · Strona zawiera cytaty, aforyzmy i myśli z różnych książek i wierszy wybrane w sposób czysto subiektywny.
36. Miasto Dzieci
q36
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: