Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Związek Bez Seksu

1. Zdarzają się sytuacje, w których dwoje partnerów odczuwa pociąg seksualny, ale z różnych przyczyn decydują się oni na zachowanie wstrzemięźliwości seksualnej – np.
2. Zostać, czy się rozstać? Związki. Prosty sposób na decyzję!
Thank you for watching!
3. Bez seksu, nie mam libido, badałam się wzdłuż i wszerz, próbowałam nakręcać, masturbować, z poprzednimi facetami coś próbowałam, bo myslałam, że to coś da, ale nic.
4. Uczenie się zdrowych więzi z ludźmi, budowie trwałego intymnego związku oraz nauka wyrażania i zaspokajania swojego popędu seksualnego w sposób zdrowy, tzn.
5. Menway – Interia
q5
6. Parenting.pl
q6
7. Ale okres promocyjny minął i po ok 1 roku zaczęły się fochy w łóżku – zejdź ze mnie, boli.
8. Wysokie Obcasy
q8
9. Demotywatory
q9
10. Dr Sławomir Jakima, lekarz psychiatra i seksuolog oraz Ewa Małachowska, psycholog i psychoterapeuta – seksuolog, leczyli kilkaset takich par.
11. Zwierciadło
q11
12. Men’s Health
q12
13. Demotywatory
q13
14. Zwierciadlo.pl
q14
15. Kobieta – Dziennik.pl
q15
16. Okazuje się, że obydwoje mają podobne podejście do seksu i kierowani pożądaniem, konsumują niedawno rozpoczęty związek.
17. Zwierciadło
q17
18. Zwierciadło
q18
19. Demotywatory
q19
20. – Jeśli ktoś decyduje się żyć bez seksu, mając możliwości odbywania stosunków z partnerem, to znaczy, że albo jest okaleczony z umiejętności budowania relacji, albo związek jest chory.
21. Wysokie Obcasy
q21
22. Karolina Piotrowska
q22
23. Wysokie Obcasy
q23
24. Pierwszą myślą, jaka się tutaj nasuwa jest pytanie o to, czy związek z drugim człowiekiem stał się już dla nas aż tak wielkim ciężarem, iż wolimy wziąć tylko tę jego część, która stanowi zmysłową przyjemność.
25. Wiele związków funkcjonuje bez seksu w wyniku stresu, braku poczucia bezpieczeństwa czy blokad psychicznych.
26. Często między tymi ludźmi obdarzonymi silną wolą będą rodzić się konflikty, a co gorsza żadna ze stron nie będzie chciała się zgodzić na kompromis.
27. Wręcz przeciwnie – możliwe jest tworzenie relacji z osobą, która – to ważne – podejmuje leczenie.
28. Panikea – Soup.io
q28
29. Onet Kobieta
q29
30. Rozrywka – Dziennik.pl
q30
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: