Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Pycha Grzech

1. Tak, to ciągłe powtarzanie ja, ja sobie życzę, ja żądam nie tylko prowadzi do pogardzania bliźnimi, ale sprawia też, że zaczyna się lekceważyć samego Boga.
2. Jak walczyć z pychą? – Marcin Kowalewski CMF
Thank you for watching!
3. Uniwersum DC Comics
q3
4. Nanatsu no Taizai Wiki – Fandom
q4
5. Tomasz z Akwinu i liczni teolodzy uważają, ze bunt aniołów dotyczył prawdy o Wcieleniu Syna Bożego.
6. Digital Consultant Marcin Kordowski
q6
7. Wierze ufam miłuję – WordPress.com
q7
8. Świadomość polega na tym, że popełniając grzech wiem, że to, co robię, sprzeciwia się przykazaniom.
9. Www.swiatksiazki.pl
q9
10. MBP Jaworzno
q10
11. MonitorFX.pl
q11
12. Kurs na marketing, kurs na innowacje
q12
13. Tomasza z Akwinu grzech śmiertelny sprzeciwia się przeznaczeniu człowieka, przezeń bowiem pokłada człowiek cel i szczęście swoje w stworzeniu, gdy tymczasem jego celem i szczęściem winien być tylko Bóg.
14. Demotywatory
q14
15. Pismo Święte wiele razy jednoznacznie piętnuje ten wielki grzech, który jest bezpośrednio skierowany przeciwko Panu Bogu (por.
16. W potocznym rozumieniu o ludziach napełnionych pycha mówi sie jako o tych, którzy „maja sie za wielkich, a nimi nie sa” lub „wywyzszaja sie nad innych”.
17. Sam Pan Jezus powiedział świętej siostrze Faustynie: „Córko moja, wiedz o tym, że duszom pysznym nie udzielam swych łask, a nawet udzielone odbieram.
18. Dąbrowa Górnicza
q18
19. Mateusza: „Dlatego powiadam wam: Każdy grzech i bluźnierstwo będą odpuszczone ludziom, ale bluźnierstwo przeciwko Duchowi nie będzie odpuszczone.
20. Instytut Chrystusa Króla
q20
21. Jeżeli znasz inne znaczenia dla hasła „pycha” możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w opcji Dodaj nowy.
22. Detektyw Prawdy
q22
23. Instytut Chrystusa Króla
q23
24. Jej córkami są: zarozumiałość, przesadna ambicja, próżność, chełpliwość, stawianie siebie w centrum zainteresowania, tendencje do kłótni i postawienia za wszelką cenę „na swoim”.
25. Głód Boga – Chrześcijanie
q25
26. Warto postawić sobie pytanie o to, jakie wyjątkowe zło sprowadza na nas grzech pychy, skoro pycha jest pierwszą i najbardziej radykalną pokusą, jakiej może ulec człowiek.
27. Człowiek pyszny jest wewnętrznie nieszczęśliwy, brak mu pokoju, harmonii z innymi i światem.
28. ALFA Club Tarnów
q28
29. Pałac Kultury Zagłębia
q29
30. Zwierciadlo.pl
q30
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: