Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Aforyzmy O Dzieciach

1. Strona przedstawia cytaty, sentencje, aforyzmy, myśli, powiedzenia, maksymy, fraszki, przysłowia, wiersze, opowiadania.
2. Afirmacje dla kobiet w ciąży
Thank you for watching!
3. Poronilam.pl
q3
4. Jurek Snopek
q4
5. Cud Narodzin
q5
6. Moje aforyzmy, złote myśli o dzieciach i życiu AFORYZMY SĄ MOJEGO AUTORSTWA – WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.
7. Womans Magazine
q7
8. Włącz oszczędzanie
q8
9. Piękne aforyzmy o dzieciach, rodzicielstwie i dzieciństwie, które prowokują do refleksji i przemyśleń na tematy w życiu ważne.
10. Włącz oszczędzanie
q10
11. WielkieSlowa.pl
q11
12. Mjakmama.pl
q12
13. Pl • myśli i cytaty sławnych ludzi.
14. O’Rourke) Podobnie jak inni rodzice, ja i mój mąż robimy wszystko, co w naszej mocy, wstrzymujemy oddech i liczymy na to, że wystarczy nam pieniędzy, aby opłacić terapię naszych dzieci.
15. Wyrwane z kontekstu
q15
16. Zamyslenie.pl
q16
17. Włącz oszczędzanie
q17
18. Zaraz potem pomyślałem o zmarłym człowieku w piżamie, o jego całkowitej, bezbrzeżnej samotności, która sprawiła, że w ciągu dwudziestu lat nikt, dosłownie nikt nie zauważył jego zniknięcia.
19. Zamyslenie.pl
q19
20. Zbiór sentencji, cytatów i przysłów o rodzinie, dzieciach, rodzicach, krewnych i kuzynach, ojcu i matce, rodzeństwie, potomkach, przodkach, domu, życiu rodzinnym.
21. Zanim się opamiętasz, Kołyska, ołtarz, cmentarz – I robisz smutne odkrycie, Że to już całe życie.
22. Złote myśli, Aforyzmy, Cytaty, Przysłowia, Sentencje, Maksymy, Mądrości… 1225 inspiracji ⇒ „BRAKIEM ODWAGI JEST WIEDZIEĆ, CO PRAWE, LECZ TEGO NIE CZYNIĆ…‼ Konfucjusz.
23. Zamyslenie.pl
q23
24. Barwy i odcienie codzienności
q24
25. Przewodnik duchowy
q25
26. Stressfree.pl
q26
27. Mjakmama.pl
q27
28. Www.pinterest.co.kr
q28
29. Wszystkie O cierpieniu O człowieku O głupocie O jedzeniu O kobietach O kotach O małżeństwie O marzeniach O mądrości O mężczyznach O milczeniu O miłości O nadziei O pieniądzach O pracy O przemijaniu O przyjaźni O psach O rodzinie O rozstaniu O szczęściu O śmierci O.
30. Zamyslenie.pl
q30
31. Gepardowa pisze..
q31
32. Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: