Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Bias Z Prieny

1. Bias z Priény/z Prieny alebo Biás z Priény bol jeden zo siedmich mudrcov.
2. Sayings of the Classical World: Bias of Priene | Top Quotes
Thank you for watching!
3. Uważana za symbol kosmosu, stworzenia, przestrzeni, czasu, boskości, doskonałości, mądrości, zwycięstwa stała się również symbolem uporu, oszustwa, bólu, skomplikowanej jedności i wiecznego życia.
4. Je řazen mezi sedm mudrců archaického Řecka, Satyros z Kallátidy ho dokonce označil za nejvýznamnějšího z nich.
5. W jońskim mieście leżącym u ujścia rzeki Meander, w dawnej Zatoce Latmijskiej, będącej kulturową perłą starożytnej epoki, w czasach, gdy jeszcze nie narodziła się szkoła Pitagorejska, w Priene pod Akropolem, urodził się Bias.
6. Quote Master
q6
7. Gazeta Lubuska
q7
8. Największa baza: cytaty i aforyzmy, sennik, przysłowia narodów, poezja – wiersze, mądrości życiowe, cytaty sławnych ludzi, największy sennik, slogany, myśli.
9. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q9
10. Jeśli ładną, to dla ludzi, jeśli brzydką, trud na trudzie.
11. The Quirky Cork
q11
12. Loving t-shirt, hoodie, tank update for man and woman
q12
13. Famous Sayings at GreatSayings
q13
14. Nigdy jednak dotąd nie było wypadku, aby moralność stworzyła sumienie doskonałe.
15. In reference to which Demodocus of Leros uttered the following saying – „If you are a judge, give a Prienian decision,” and Hipponax said, „More powerful in pleading causes than Bias of Priene.
16. Co mi w duszy gra…
q16
17. Epodreczniki.pl
q17
18. Research – British Museum
q18
19. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q19
20. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q20
21. Dreamstime.com
q21
22. Wise Famous Quotes
q22
23. The tripod was found near Athens by some fishermen, the brazen tripod I mean, which bore the inscription — „For the Wise.
24. Spośród odpowiadających na nią 204 naukowców 92 przyznało, że w swojej karierze spotkało się co […] najmniej z jednym wypadkiem tak zwanego IB (intentional bias), rozmyślnego naciągania faktów, co jest określeniem nieco łagodniejszym […] niż fałszerstwo, ale oznacza to samo.
25. YoungFace.TV
q25
26. SlidePlayer
q26
27. Picture Quotes
q27
28. GeniusQuotes.org
q28
29. Emma Lieberman
q29
30. Media in category „Bias of Priene” The following 8 files are in this category, out of 8 total.
31. Jagielloński MatBlog
q31
32. (wszystko, co posiadam, noszę ze sobą) Prawdziwym bogactwem człowieka jest jego wartość wewnętrzna.
33. Nie wiem dlaczego, aż się zadziwiam nad sobą, ale minęła mi ochota na czytanie książek.
34. Info – Bias z Prieny – aktualizowana na bieżąco kolekcja wszystkich tekstów – autorem jest Bias z Prieny.
35. The Quirky Cork
q35
36. Picture Quotes
q36
37. Jakosiagaccele.com
q37
38. Turkish wine is fantastic
q38
39. Iné projekty Wikicitáty ponúkajú citáty od alebo o Bias z Priény Commons ponúka multimediálne súbory na tému Bias z Priény.
40. Educational Technology – University of South Florida
q40
41. Budzić nadzieję w sobie i innych, oznacza: dodawać odwagi, dodawać życia.
42. Lenistwo jest rzeczą uciążliwą Tales z Miletu Znaj odpowiednią chwilę Pittakos z Lesbos Człowiek przeglądający się w lustrze, jeśli wyda się piękny, powinien czynić to, co jest piękne, a jeśli wyda się brzydki, powinien naprawić braki natury dążeniem do ideału piękności Bias z Prieny.
43. Bias (Landy) – miejscowość i gmina we Francji, w regionie Nowa Akwitania, w departamencie Landy Bias (Lot i Garonna) – miejscowość i gmina we Francji, w regionie Nowa Akwitania, w departamencie Lot i Garonna bias (elektronika) – technika utrzymywania niezerowej wartości (napięcia lub prądu) Bias (syn Amytaona) – w mitologii greckiej syn Amytaona, król Argos.
44. Typowe zalecenia i sentencje to „Nie mówić źle o umarłych” (Chilon ze Sparty) czy „Wszystko, co posiadam, noszę ze sobą” (Bias z Prieny).
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: