Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Mózg Cytaty

1. Jeśli chcesz ćwiczyć swój mózg, ale nie wiesz od czego zacząć, oto 10 sposobów, które mogą Ci w tym pomóc: #1 Rozwiązuj łamigłówki.
2. Cytat, który kopnął mnie w mózg + info o webinarze
Thank you for watching!
3. Albert Einstein – żył w latach 1879-1955, twórca teorii kwantowej, fizyk, jeden z twórców teorii kwantów i fizyki statystycznej.
4. Zamyslenie.pl
q4
5. WielkieSlowa.pl
q5
6. Bo wiem tak mniej więcej ale chce wiedzieć czy dobre myśle xD i sorki za kategorie ale nie ma takiej jak co to znaczy -.
7. Nasz mózg unika wysiłku (uruchamiania świadomego myślenia) i szybko przypina etykietę do sformułowań – trudne lub łatwe.
8. Głos Nieważny
q8
9. Id – ciemna, ukryta, niezgorganizowana natura zwierzęca, pęd do przyjemności, zaspokojenia, agresji, popęd seksualny i terytorialny, realizowany przez zespół R i układ limbiczny.
10. Wyszukiwarka Gdyby tylko owoc Twoich przemyśleń zechciał się skrystalizować w postaci aforyzmu, wiersza, opowiadania lub felietonu, pisz.
11. Magdalena Urbańska
q11
12. Odpowiada za reprodukcję, instynkt samozachowawczy, krążenie krwi, oddychanie, skurcze mięśni w odpowiedzi na bodźce zewnętrzne.
13. Cytaty, Sennik, Aforyzmy, Przysłowia, Wiersze, Złote myśli
q13
14. Potrzebne Ci cytaty, aforyzmy, złote myśli, sentencje które wzruszą, poruszą, zmobilizują do działania i dadzą energię na nowy dzień.
15. Utratę zdrowego rozsądku, zdolności do racjonalnego myślenia i – co może najsmutniejsze – poczucia humoru.
16. Zamyslenie.pl
q16
17. In my mind. Imagination and dreams.
q17
18. Mózg ludzki nie jest narzędziem myślenia, lecz narzędziem walki o byt, jak kły i pazury.
19. W anatomii porównawczej kręgowców nazwę mózg stosuje się do narządu powstałego z dwóch lub trzech pierwszych pęcherzyków mózgowia czyli kresomózgowia, międzymózgowia i, niekiedy, śródmózgowia.
20. Sekretne życie Twojego mózgu &—, czyli mroczna podróż w głąb galaretowatej masy komórek * Co Twój mózg próbuje przed Tobą ukryća * Dlaczego zniekształca postrzeganą rzeczywistośća * Jak możesz nauczyć się w pełni wykorzystywać jego potencjała * W jaki spos.
21. Rośnij w Siłę
q21
22. Świadczy to o tym, że twój mózg świetnie nabiera ewolucyjnych cech, które pomagają w podejmowaniu decyzji.
23. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q23
24. Paradiseee – Pinger.pl
q24
25. Kwasy tłuszczowe omega-3 poprawiają ukrwienie mózgu i polepszają przepływ bodźców nerwowych między istotą białą i szarą.
26. Najmocniejsze cytaty ostatnich dni – 28-latka rzuciła pracę w korpo i została pełnoetatową dominą (124 komentarzy) Historie, kiedy kobiety dawały facetom oczywiste sygnały, ale ci i tak ich nie zauważali.
27. Psycholog Wojciech Klęk
q27
28. Był on osobą tak bardzo podziwianą, że wśród wielu cytatów, które mu się przypisuje jest kilka takich, które od niego nie pochodzą.
29. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q29
30. Cytaty | świadomie w życiu iw biznesie
q30
31. Seriale komediowe
q31
32. Jest wynik zagadki jak oszczędzać jak się pozbyć złych nawyków książka książki internetowe lupa na świat myślenie mózg niezależność finansowa okazja okazje oszukiwanie mózgu porady pozytywy premiera prezenty promocja rozwój sila nawyku siła nawyku siła nawyku audiobook skala mikro i.
33. Wyborcza Bydgoszcz – Wyborcza.pl
q33
34. MEMy – Tapety na Pulpit
q34
35. Seriale komediowe
q35
36. WielkieSlowa.pl
q36
37. Cytaty w Wikicytatach Definicje słownikowe w Wikisłowniku: Mózg (cerebrum) – narząd ośrodkowego układu nerwowego, złożony ze zwojów mózgowych (cerebralnych, głowowych) występujący u większości zwierząt dwubocznie symetrycznych.
38. Rośnij w Siłę
q38
39. Narzekanie zaś, chociaż pozwala chwilowo poczuć się lepiej, negatywnie wpływa na nasz mózg, a tym samym pracę i zdrowie – pisze psycholog dr Travis Bradberry, autor bestsellerowej książki „Inteligencja Emocjonalna 2.
40. In my mind. Imagination and dreams.
q40
41. Można ćwiczyć swój mózg na wiele sposobów – za pomocą nauki języka obcego czy nauki gry na instrumencie.
42. Neurolines.eu
q42
43. Myśli, cytaty, dialogi – kochamjp.pl
q43
44. Wysoka Jakość Życia
q44
45. Pinky i Mózg PL • CYTATY z SERIALI • pliki użytkownika CytatyFilmowe przechowywane w serwisie Chomikuj.
46. ” Mirosław Welz ,,Myślnik” Inne cytaty Autora Losowy cytat.
47. Lubimy Czytać
q47
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: