Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Kobiecość Cytaty

1. Dziennikarka Aneta Borowiec rozmawia z doświadczoną, a także słynącą z ciętego języka i poczucia humoru lekarką o tym wszystkim, co się na kobiecość składa.
2. Ks. Piotr Pawlukiewicz – Do kobiet.. (cz. 1)
Thank you for watching!
3. ….. na Cytaty – Zszywka.pl
q3
4. Jest Pozytywnie
q4
5. Jest Pozytywnie
q5
6. Mindcoaching.pl
q6
7. W chwili stworzenia Adam i Ewa umieli tyle samo i nigdzie nie jest powiedziane, że później, po wypędzeniu z raju, archanioł miałby dać im jakąś listę prac męskich i niewieścich, kobiecie powiedział tylko, w bólach rodzić będziesz, ale i to się skończy pewnego dnia.
8. Feministka to kobieta, która kocha facetów do tego stopnia, że przejdzie transformację pozbawiającą kobiecości-zgoli długie włosy, zapuści wąsy, zapisze się do związków zawodowych i pójdzie taki babsztyl do ….
9. Ośrodek TuiTeraz
q9
10. Cytaty i parafrazy dla: Kobiecość-męskość (0 – 17 z 17) Katarzyna Pawlikowska, Marek Poleszak, Czujesz, czyli o komunikacji marketingowej i sprzedaży skierowanej do kobiet.
11. Przeczytaj je i wspomnij kiedy będzie ci brakowało sił lub odwagi.
12. Kobiecość i męskość to są dwie formy tego samego fenomenu, jakim jest człowieczeństwo.
13. Zamyslenie.pl
q13
14. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q14
15. Ann Landers – Prawdziwą miarą osoby jest to jak traktuje tych, którzy nie mogą wyświadczyć jej żadnej przysługi.
16. HarpersBazaar.pl
q16
17. WielkieSlowa.pl
q17
18. WielkieSlowa.pl
q18
19. Polsko-francuskie studium porównawcze poświęcona jest zagadnieniu przemocy symbolicz-nej, której efekty działania sięgają znaczeń rodzaju.
20. Mindcoaching.pl
q20
21. Małe dziewczynki bardzo wcześnie dowiadują się, czym jest akceptowane zachowanie kobiece i co się stanie, jeżeli ktoś uznaje za chciwe, samolubne, zepsute, narwane albo zwyczajnie nie dość miłe.
22. Jest Pozytywnie
q22
23. Szukam w polskiej poezji współczesnej, ale na razie znajduję wyłącznie cytaty w stylu: „Sina z zimna, ale cała w letnim trendzie” (Agnieszka Wolny-Hamkało):) PS Myślę, że można też pokusić się o zmianę kierunku poszukiwań, sięgając po wypowiedzi kobiet, które osiągnęły sukces.
24. Opinie, recenzje książek i oceny czytelników, wirtualna biblioteczka i rekomendacje książek.
25. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q25
26. Historie przyjaciółek z podwórka, bohaterek książki Kobiecość to syf i kropka, poznajemy, gdy dopada je dorosłość, a wraz z nią – oczekiwania innych.
27. Mindcoaching.pl
q27
28. Mindcoaching.pl
q28
29. Niedoskonala-ja.pl
q29
30. Kobiecość, niezmysłowa fantasmagoria ulotnym rozkoszowaniem.
31. Wyrwane z kontekstu
q31
32. Pl – Największy Zbiór Cytatów, Złotych Myśli i Sentencji w Polskiej Sieci.
33. WielkieSlowa.pl
q33
34. Mindcoaching.pl
q34
35. Mindcoaching.pl
q35
36. Kobiecość to piękne wnętrze, czułość, ciepło, wyrozumiałość, umiejętność bycia blisko.
37. Posiadanie typowych cech kobiety (delikatność, wrażliwość, chęć bycia atrakcyjną), sama atrakcyjność (nie tylko fizyczna), że przyciąga mężczyzn oraz reszta emocji, spojrzenia na świat, które dla mężczyzny nie są typowe lub inne.
38. WielkieSlowa.pl
q38
39. WielkieSlowa.pl
q39
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: