Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cel Uświęca Środki Machiavelli

1. Czym wspanialsze są środki komunikacji, tym bardziej przekazywana treść wydaje się trywialna, tandetna lub przygnębiająca.
2. Cel uświęca środki (The end justifies the means)
Thank you for watching!
3. Cel uświęca środki Ponadczasowe dzieło traktujące o władzy, strategii i podstępie „Ten, kto ma władzę, nie musi nikogo za nic przepraszać”.
4. Z Wikisłownika – wolnego słownika wielojęzycznego.
5. Cytaty, Sennik, Aforyzmy, Przysłowia, Wiersze, Złote myśli
q5
6. WielkaHistoria
q6
7. Kazmierz Stawno
q7
8. Spider’s Web
q8
9. Epodreczniki.pl
q9
10. Marketing Automation
q10
11. HOLISTIC.news
q11
12. Niccolo Machiavelli napisał słynnego Księcia prawie pięć wieków temu, zainspirowany osobą Cezara Borgii, syna papieża Aleksandra VI, włoskiego polityka, kardynała, księcia Romanii.
13. Z drugiej strony wielu [potrzebny przypis] badaczy podkreśla, że dosłowna interpretacja tej maksymy wskazuje na brak głębszego zrozumienia traktatu.
14. DocPlayer.pl
q14
15. Pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody właściciela serwisu.
16. Archiwum Allegro
q16
17. Jako autor Księcia i słynnej maksymy, że cel uświęca środki, Machiavelli jest czasami zaliczany do tradycji amoralistycznej (por.
18. Old.archidei.ifispan.pl
q18
19. Cel uświęca środki – Machiavelli Niccolo , tylko w empik.
20. Tygodnik Powszechny
q20
21. Konflikty.pl
q21
22. Nie mogą powodować skutków gorszych niż stan rzeczy, który próbujemy zmienić.
23. Antykwariat Libra
q23
24. Cel uświęca środki, czyli makiawelizm wczoraj i dziś „Książę” to pierwsza książka Niccolo Machiavellego, napisana w 1513 roku i uznawana za dzieło życia florenckiego pisarza społecznego, filozofa, dyplomaty, historyka i prawnika, które przyniosło mu nieśmiertelność, choć jak na ironię losu wydano „Księcia” dopiero po śmierci autora (Machiavelli zmarł w 1527, a.
25. Cel uświęca środki Ponadczasowe dzieło traktujące o władzy, strategii i podstępie „Ten, kto ma władzę, nie musi nikogo za nic przepraszać”.
26. Cel uświęca środki, czyli Niccolo Machiavellego rozważania o władzy – Traktaty Niccolo Machiavellego to lektura obowiązkowa dla wszystkich pragnących merytorycznie debatować o państwie i prawie oraz mechanizmach funkcjonowania polityki, jak również.
27. Przeciwwagę dla takiej postawy w dążeniu do haniebnych celów jest postawa tych, którzy nie wahali się ryzykować własnego życia dla wykazania prawdy, że nadrzędną wartością jest dobro bezwzględne.
28. Antykwariat Exlibris
q28
29. Archiwum Allegro
q29
30. Studylibpl.com
q30
31. Studylibpl.com
q31
32. Cel uświęca środki Ponadczasowe dzieło traktujące o władzy, strategii i podstępie „Ten, kto ma władzę, nie musi nikogo za nic przepraszać”.
33. Najnowsze informacje, muzyka, kultura, nauka, historia.
34. Cel uświęca środki Ponadczasowe dzieło traktujące o władzy, strategii i podstępie „Ten, kto ma władzę, nie musi nikogo za nic przepraszać”.
35. WielkaHistoria
q35
36. HOLISTIC.news
q36
37. SlidePlayer
q37
38. Filozofia dla januszy
q38
39. Bookbook.pl
q39
40. Traktaty Niccolo Machiavellego to lektura obowiązkowa dla wszystkich pragnących merytorycznie debatować o państwie i prawie oraz mechanizmach funkcjonowania polityki, jak również dla tych, którzy chcą podjąć się działalności politycznej i odnieść sukces.
41. Gość Gliwicki – Gość Niedzielny
q41
42. Weź udział w ankiecie Czy – wg Ciebie – cel uświęca środki.
43. Dziennik Łódzki Plus
q43
44. LexLiber.pl
q44
45. SlidePlayer
q45
46. Tygodnik Polityka
q46
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: