Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Piłsudski Cytaty Naród Wspaniały Tylko

1. Racja jest jak dupa, każdy ma swoją Józef jako filozof Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy Życiowe motto Józia Józef Piłsudski (ur.
2. Piłsudski – teaser PL
Thank you for watching!
3. BogatyElblag.pl
q3
4. „Naród wspaniały, tylko ludzie k****” – to jeden z wielu słynnych cytatów przypisywanych Józefowi Piłsudskiemu, tyle że prawdopodobnie… nie on wypowiedział te słowa.
5. Tylko dzięki zaiste niepojętej, a tak wielkiej i niezbadanej litości boskiej, ludzie w tym kraju nie na czworakach chodzą, a na dwóch nogach, udając cz łowieka.
6. • Zobacz wszystkie cytaty Józefa Piłsudskiego • Zobacz wszystkie cytaty o polsce Profesje Józefa Piłsudskiego: Żołnierz, wojskowy , Polityk Józef Klemens Piłsudski, żyjący w latach 1867 – 1935 polski działacz na rzecz niepodległości, polityk, żołnierz i dowódca.
7. Demotywatory
q7
8. „Naród wspaniały, tylko ludzie k…” – to jeden z wielu słynnych cytatów przypisywanych Józefowi Piłsudskiemu, tyle że prawdopodobnie… nie on wypowiedział te słowa.
9. Tylko najlepsze dowcipy i kawały.
10. „Naród, który traci pamięć przestaje być Narodem – staje się jedynie zbiorem ludzi, czasowo zajmujących dane terytorium” 5.
11. Tygodnik Polityka
q11
12. Buzz Gazeta
q12
13. Www.luqevents.pl
q13
14. Info – Józef Piłsudski – aktualizowana na bieżąco kolekcja wszystkich tekstów – autorem jest Józef Piłsudski.
15. Z podręczników wiemy, że był to przede wszystkim ojciec niepodległej Polski, twórca i realizator idei legionowej, niepokonany wódz.
16. Info.wyborcza.pl
q16
17. Przegląd Dziennikarski
q17
18. Niezłomni.com
q18
19. Zobacz inne Gadżety, najtańsze i najlepsze oferty.
20. A pan profesor taktownie pominął fakt, że było to miejsce gdzie trafiali nie tylko terroryści ale też niewygodna rządowi opozycja (napomnkął tylko jednym dziennikarzu) i że do Berezy trafiało się bez żadnego wyroku – wystarczyło jedynie podejrzenie.
21. Onet Kultura
q21
22. Niezłomni.com
q22
23. Buzz Gazeta
q23
24. Oprócz książek wojskowych „Wojnę i pokój” Tołstoja, nie rozstaje się z „Potopem”.
25. Demotywatory
q25
26. Instazu.com
q26
27. Demotywatory
q27
28. ” – to jeden z wielu słynnych cytatów przypisywanych Józefowi Piłsudskiemu, tyle że prawdopodobnie, nie on wypowiedział te słowa.
29. Co znaczy Pierdel, serdel, burdel (o sytuacji Pierdel, serdel, burdel (o sytuacji politycznej w Polsce) Józef Piłsudski.
30. DocPlayer.pl
q30
31. Niezłomni.com
q31
32. Bezuzyteczna.pl
q32
33. Demotywatory
q33
34. Piłsudski o pierwszej ekranizacji tej ważnej lektury.
35. ASZdziennik
q35
36. „Naród wspaniały, tylko ludzie k…” – to jeden z wielu słynnych cytatów przypisywanych Józefowi Piłsudskiemu, tyle że prawdopodobnie… nie on wypowiedział te słowa.
37. Nie zauważam by naród był inny niż 20-30 lat temu, by raptem stał się niemoralny, fałszywy, zły, łamiący prawo.
38. Demotywatory
q38
39. Kurier Historyczny
q39
40. Smaki z Polski
q40
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: