Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Samotność Sentencje

1. Kiedy tkwisz tak otępiały wskutek własnej katastrofy, niezdolny do działania i myślenia, ogarnięty zimnym, gniotącym mrokiem, oddzielony od świata jak w nocnych halucynacjach lub osamotniony jak w chwilach żalu – znaczy to, że dotarłeś do negatywnego krańca życia, tam, gdzie panuje temperatura absolutna, gdzie ścina się w lód ostatnia życia iluzja.
2. 2.Dawido.M- Wiem Jak To Jest! (Sentencje Miłosne )
Thank you for watching!
3. Jeśli odczuwasz samotność, albo poszukujesz przyjaciela, to zajrzyj na stronę dla samotnych.
4. Odkrywaj (i zapisuj) na Pintereście również własne Piny.
5. TeMysli.pl – Inspirujące myśli, cytaty, demotywatory, teksty …
q5
6. WielkieSlowa.pl
q6
7. Zamyslenie.pl
q7
8. WielkieSlowa.pl
q8
9. Świat Bibliotek
q9
10. Samotność – motta, aforytmy, sentencje – Rozrywka – Rozrywka – Sentencje – Najpiękniejszy aforyzmy, motta i cytaty.
11. Jest kokieteryjna, zalotna i ciepła.
12. Samotność w związku, wśród ludzi, nawet relacje nie są w stanie uchronić nas przed tym nieprzyjemnym stanem, choć są tacy, którzy lubią być sami.
13. WielkieSlowa.pl
q13
14. Jeżeli macie jakieś pytania, nie wiecie jak sobie z czymś poradzić czy po prostu chcecie komuś się wygadać (najlepiej komuś nieznajomemu i formie anonimowości) to piszcie do mnie- curse@vp.
15. Cytaty, sentencje, opisy…
q15
16. Jak miłosc że smutek milosc dbaj o miłość cytaty o miłości jest cytaty-o-zyciu powiedzenia madre-mysli cytaty o życiu sentencje cytaty o milosci zycie dfafa zyciowe mądre myśli temysli.
17. MEMy – Tapety na Pulpit
q17
18. Pl czyli tak jak człowiek myśli: Sentencje Sentencje teologiczne Sentencje o miłości Sentencje o sobie Sentencje o przyjaźni Sentencje o szczęściu Sentencje o sukcesie Sentencje o pracy Inspirator osobisty Książki Psychologiczne Złote Myśli Dobre Książki Prezentacje Sentencje o Sobie – Sentencje o Człowieku Cytaty o.
19. Almanach Miłosny
q19
20. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q20
21. MEMy – Tapety na Pulpit
q21
22. The future starts today, not tomorrow
q22
23. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q23
24. Inaczej boli porzucenie przez ukochaną osobę w młodzieńczym wieku, inaczej śmierć ukochanego współmałżonka a jeszcze inaczej samotność odczuwa samotna matka lub samotny ojciec.
25. Inaczej boli porzucenie przez ukochaną osobę w młodzieńczym wieku, inaczej śmierć ukochanego współmałżonka a jeszcze inaczej samotność odczuwa samotna matka lub samotny ojciec.
26. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q26
27. Przyjemności życia bywają zdecydowanie mniej satysfakcjonujące, jeśli nie możemy ich dzielić z bliskimi nam osobami.
28. Zabawne Cytaty Cytaty O Sukach Prawdziwe Cytaty Piękni Mężczyzni Myśli Niebo Cytaty O Sukach Prawdziwe Cytaty Piękni Mężczyzni Myśli Niebo.
29. 217) Umiera się raz i człowiek szybko okrywa się sławą, ale żyje się w trudzie, bólu i cierpieniu, długie lata, i to jest większe bohaterstwo.
30. The future starts today, not tomorrow
q30
31. WielkieSlowa.pl
q31
32. WielkieSlowa.pl
q32
33. Zamyslenie.pl
q33
34. O stylu życia z maksymą Festina lente na ustach napisałam tu (na swojej stronie autorskiej), a ma to związek z dzisiejszym dniem (Światowym Dniem Powolności).
35. 46 (Głosujących: 26) „Kochać znaczy zaopiekować się czyjąś samotnością i nie starać się ani jej zburzyć, ani nawet poznać.
36. Zamyslenie.pl
q36
37. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q37
38. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q38
39. Zamyslenie.pl
q39
40. National Geographic
q40
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: