Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Ciekawość Cytaty

1. „Dajmy folgę naszej ciekawości, bo ciekawość jest także jednym z naszych przywilejów.
2. ŚMIESZNE CYTATY || TEKSTY
Thank you for watching!
3. Niejedzznami.pl
q3
4. ” – Eleonora Roosevelt A najbardziej znane nam cytaty dotyczące ciekawości, najczęściej … Czytaj dalej →.
5. Cytaty.info
q5
6. Przewodnik duchowy
q6
7. WielkieSlowa.pl
q7
8. – Autor nieznany Cokolwiek zrobiłeś złego, zawsze staraj się, żeby wyglądało tak, jakby pies to zrobił.
9. Podroz na etacie
q9
10. ” „Ciągle idziemy naprzód, otwieramy nowe drzwi i robimy nowe rzeczy, ponieważ jesteśmy ciekawi i ciekawość prowadzi nas na nowe ścieżki.
11. Zagubiona w słowach
q11
12. Jan Kasprowicz (1860–1926) – polski poeta, dramaturg, krytyk i tłumacz.
13. Ponieważ mądre cytaty po angielsku są tak dobrym pomysłem na naukę języka angielskiego, wiele z nich znaleźć można na kursie języka angielskiego online Speakingo.
14. Autor cytat Opublikowano 28 maja 2017 Tagi aforyzmy, besty, cytat, cytaty, cytatyomiłości, mem, memy, miłość, motto życiowe, obrazki, sentencja, sentencje, uczucia Dodaj komentarz do Mój wynik to: 18 z 18 pkt.
15. Najlepsze oraz najpiękniejsze cytaty, aforyzmy i złote myśli, które pomogą w uzyskaniu życiowej energii i motywacji do działania.
16. Cytaty z „Ania z Zielonego Wzgórza „Kilka cytatów opisujących wygląd i kilka opisujących zachowanie Ani z lektury ” Ania z Zielonego Wzgrórza „Dam n.
17. Zmiany życie życiowe z życia o życiu strach motywacja inspiracja motywatory cytat cytaty po polsku ciekawość rozwój mądre słowa piękne słowa cytaty motywacyjne.
18. Zamyslenie.pl
q18
19. Lustro Rzeczywistości
q19
20. Być ciekawym – to wychodzić z pewnego nieruchomego centrum, to usiłować uchwycić, ująć przedmiot, o którym miało się jedynie niejasne lub schematyczne wyobrażenie.
21. Cytaty Co Do Joty – WordPress.com
q21
22. Sekretciala.pl
q22
23. Zamyslenie.pl
q23
24. Jest Pozytywnie
q24
25. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q25
26. Newseria Lifestyle
q26
27. WielkieSlowa.pl
q27
28. ] Nie, nie żądza wiedzy nas gna ani ochota ucieczki, ale ciekawość, a ciekawość jak się zdaje, jest osobnym popędem, do innych niesprowadzalnym.
29. Ale w większości przypadków ciekawość od razu znika i odwaga musi dalej iść sama.
30. ] Nie, nie żądza wiedzy nas gna ani ochota ucieczki, ale ciekawość, a ciekawość jak się zdaje, jest osobnym popędem, do innych niesprowadzalnym.
31. Nauka jest ważna i chyba nikt nie będzie spierał się ze mną w tej kwestii.
32. We wstępie napisz, że ciekawość ma zarówno wady jak i zalety, że czasem jest pomocna, ale może też być niebezpieczna, jednak ogólnie jest uznawana za dobrą cechę charakeru bla bla W rozwinięciu: argumenty „za”, np ciekawość świata to jedyna droga, żeby móc się rozwijać, kształcić, nabywać nowe umiejętności.
33. Nie po to też podróżujemy, by na chwilę z codziennych trosk się wyrwać i o kłopotach zapomnieć […] Nie, nie żądza wiedzy nas gna ani ochota ucieczki, ale ciekawość, a ciekawość jak się zdaje, jest osobnym popędem, do innych niesprowadzalnym.
34. Urodził się w rodzinie polskich emigrantów w Charvieu (jako miejsce urodzenia podawał również Pont-de-Cheruy i Reveil), w departamencie Isère w.
35. Mówi się wręcz, że zaczynamy się starzeć w momencie, kiedy nic nie jest w stanie wzbudzić naszego zainteresowania.
36. WielkieSlowa.pl
q36
37. Fugie Przeplakalam lata, Czy tyle w piersiach I w oczach goryczy, Ze od mych westchnie.
38. Urodził się w rodzinie polskich emigrantów w Charvieu (jako miejsce urodzenia podawał również Pont-de-Cheruy i Reveil), w departamencie Isère w.
39. Albert Einstein to wybitny niemiecki fizyk, który pozostawił po sobie wiele myśli.
40. Niezłe Aparaty
q40
41. Podroz na etacie
q41
42. Ale w większości przypadków ciekawość od razu znika i odwaga musi dalej iść sama.
43. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q43
44. Zamyslenie.pl
q44
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: