Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty Sila

1. Motywujące cytaty na 30 dni Zrób sobie motywacyjny „maraton” i przez 30 dni – daj sobie odrobinę czasu na refleksję nad swoim życiem, priorytetami, postawą.
2. Sila Przyjazni
Thank you for watching!
3. Niektórzy wykorzystują ją do bohaterskich czynów, inni zaś, by okradać rówieśników z pieniędzy na śniadanie.
4. Cytaty biznesowe można spotkać prawie na każdym kroku, jednak zanim się je przytoczy, należy bardziej zapoznać się z samym znaczeniem biznesu.
5. Przewodnik duchowy
q5
6. Wypiszesz sobie na kartce papieru dużymi literami te cytaty, które uważasz za najbardziej dla Ciebie trafne w tym momencie.
7. Łukasz Kruszewski
q7
8. Rośnij w Siłę
q8
9. BiegiGorskie
q9
10. Zamyslenie.pl
q10
11. Ta siła nabiera rozmachu, kiedy nie mamy jeszcze rozsądku, aby ją ocenić, ani możliwości, aby się jej przeciwstawić.
12. Cytaty Jana Meli „Po każdym trudnym doświadczeniu możemy doszukiwać się w nim sensu albo traktować je jako dowód na to, że Bóg jest zły, a ludzie są do bani.
13. W związku z tym postanowiłem też zebrać cytaty w temacie poczucia własnej wartości, gdyż zyskanie nowej perspektywy na samego siebie to najczęściej duży i ważny krok do przodu we własnym rozwoju osobistym.
14. Misją Moc² jest dawać narzędzia i przestrzeń do harmonijnego rozwoju osobistego, wzajemnego wsparcia i inspiracji.
15. Cytaty, W oczach tkwi siła duszy, Naklejka ścienna wielokrotnego użytku, 100×50 cm – Oobrazy , tylko w empik.
16. InterviewMe
q16
17. WielkieSlowa.pl
q17
18. Zamyslenie.pl
q18
19. Warszawa – NaszeMiasto.pl
q19
20. Rośnij w Siłę
q20
21. Rośnij w Siłę
q21
22. Mindcoaching.pl
q22
23. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q23
24. Zamyslenie.pl
q24
25. Śmiać się chyba wypadnie z tępoty ludzi, którym się zdaje, że ich obecna potęga zdoła zniszczyć pamięć ich czynów jeszcze i w wiekach następnych.
26. Naklejkowi.pl
q26
27. Nie jest sztuką kochać kogoś ot tak, ale sztuką jest unieść to, co on ….
28. Topobrazy.pl
q28
29. Cytaty motywacyjne – Ebooki24.org
q29
30. Rośnij w Siłę
q30
31. Nigdy nie będziemy mogli z całą pewnością stwierdzić, na ile nasze stosunki z innymi ludźmi są wynikiem naszych uczuć, miłości, nienawiści, dobroci lub złości, a na ….
32. Tych, którzy znają swoją wartość, nie da się złamać, bo prawdziwa siła nie tkwi w wyglądzie, ale w umyśle.
33. W celu sprawnego i szybkiego działania serwisu, zapewnienia wygody podczas jego przeglądania, dostosowywania funkcjonalności do indywidualnych potrzeb użytkowników, a także w celach statystycznych oraz reklamowych, używamy informacji zapisanych za pomocą cookies.
34. Przeczytaj je i wspomnij kiedy będzie ci brakowało sił lub odwagi.
35. Wkawiarence.pl
q35
36. Zamyslenie.pl
q36
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: