Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty O Władzy

1. 16:26 3,6°C Dla ludu religia jest prawdą, dla mędrców fałszerstwem, a dla władców jest po prostu użyteczna.
2. Szczerze. Donald Tusk. Audiobook PL
Thank you for watching!
3. To także funkcjonujące do dziś nie tyko w polszczyźnie, lecz także w wielu innych językach europejskich zdania, które warto znać choćby po to, by prawidłowo zrozumieć kontekst i znaczenie wypowiedzi literackich (i nie tylko literackich).
4. Podmiotem władzy państwowej jest łącznie elita władzy i naród.
5. Zamyslenie.pl
q5
6. Cytaty motywacyjne – Ebooki24.org
q6
7. Zamyslenie.pl
q7
8. Pogarda Polaków dla władzy, pogarda dla siły – o której nie mają pojęcia, czym jest, bo zbyt długo już bezrefleksyjnie jakiejś sile obcej zawsze podlegają (…) – sprawia, że nie ma tutaj ani z kim, ani o czym rozmawiać.
9. Traktat o władzy i prymacie papieża (1537) „Z wszelką pewnością Kościół nie jest zbudowany na autorytecie człowieka, lecz na wartości wewnętrznej wyznania, które złożył Piotr, a w którym głosi, że Jezus jest Chrystusem, Synem Bożym.
10. „Dążenie do zysku za wszelką cenę i brak troski o dobro wspólne doprowadziły do skoncentrowania ogromnych bogactw w nielicznych rękach, podczas gdy reszta ludzkości cierpi nędzę i zaniedbanie” „Wy jesteście młodzi, a papież jest stary i trochę zmęczony.
11. WielkieSlowa.pl
q11
12. Zamyslenie.pl
q12
13. Demotywatory
q13
14. Mindcoaching.pl
q14
15. Na jej cześć powstawały wielkie dzieła architektoniczne, artystyczne oraz literackie, Równie wiele wytworów kultury poświęconych została krytyce władzy.
16. ASZdziennik.pl
q16
17. Wesele z klasą
q17
18. WielkieSlowa.pl
q18
19. Dziennik Zachodni
q19
20. Marcel Proust Każdy człowiek, którego potomność nazwała wielkim, osiągnął sukces na tyle właśnie , na ile zdołał skupić się na celu i konsekwentnie dążyć w jednym wytyczonym kierunku.
21. Radio Kraków
q21
22. ) – mówca, polityk i filozof opis : Cyceron, z racji że nikt nie opisał jego osiągnięć roku 63 p.
23. Brakuje w takim wypadku obszernego wyjaśnienia, więc trzeba samemu dokładnie przemyśleć daną kwestię.
24. Politologiczne Diagnozy & Prognozy & Polemiki & Filipiki Prof MJ Gulczyńskiego To, że nie interesujesz się polityką, nie oznacza, że polityka nie interesuje się tobą (Perykles) Ci, którzy są zbyt inteligentni, by angażować się w politykę, są karani przez rządzenie głupcami (Platon) W polityce głupota nie jest przeszkodą (Napoleon) Nic nie wydaje się bardziej zaskakujące.
25. Wolnościowe Cytaty: stycznia 2018
q25
26. WielkieSlowa.pl
q26
27. Demotywatory
q27
28. WielkieSlowa.pl
q28
29. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q29
30. Rośnij w Siłę
q30
31. Miłość ludzi nie poddaje się władzy bagnetów.
32. Forum Obywatelskiego Rozwoju
q32
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: