Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty O Żydach

1. Stanisław 23 sierpnia, 2015 Dziennikarstwo śledcze 0 „Oni (Żydzi) pracują przeciwko nam bardziej efektywnie, niż armie wroga.
2. KULT – Brooklyńska rada żydów [OFFICIAL VIDEO]
Thank you for watching!
3. Zwroćcie też uwagę, że Bóg oddał ziemię Izraela z powrotem pod władanie tego narodu, tak jak obiecał w Starym Testamencie w proroctwach, że Naród Wybrany powróci do ziemi świetej i będzie silny (nie ulega.
4. Dziennik Złożony
q4
5. Żyd w jarmułce, pejsy, te sprawy – wyluzowany kompletnie – rozpiął kołnierzyk, zdjął buty.
6. Poznań.Wyborcza.pl – Wyborcza
q6
7. Jeżeli Żyd z pomocą swego marksistowskiego credo podbije narody świata, jego panowanie będzie końcem ludzkości, a nasza planeta, bezludna jak przed milionami lat, będzie pędzić w eterze.
8. Niezłomni.com
q8
9. Międzynarodowy Żyd – Henry Ford o Żydach, jako zagrożeniu dla całego świata – Dekonspirował ich plan we własnej gazecie The Dearborn Independent.
10. Żydzi po całej Polsce rozsypani, w rzędzie z swym duchem wyłączności z naszym ludem pomieszani, tylko zaplugawią cały naród, zaplugawią cały kraj, a zmieniając go w kraj żydowski, wystawią w Europie na poniewierkę i wzgardę.
11. Nie wiem czy wiecie co oznacza stereotyp, jak działa i jakie powoduje skutki myślenia.
12. Jeżeli tylko możecie Państwo sobie na to pozwolić, prosimy o nawet drobne, regularne wpłaty na konto.
13. Rozwijała się świadomość narodowo-religijna Żydów w oparciu o religię judaizmu, która została skodyfikowana w tym okresie.
14. ASZdziennik
q14
15. Najwyższy Czas!
q15
16. WRealu24.pl
q16
17. Info – Adolf Hitler – aktualizowana na bieżąco kolekcja wszystkich tekstów – autorem jest Adolf Hitler.
18. Ola Gordon 10 sierpnia, 2019 10 sierpnia, 2019 Dziennikarstwo śledcze 0 „Antysemityzm to choroba – łapiesz ją od Żydów” – Edgar J Steele.
19. Nasze Blogi
q19
20. Dailymotion
q20
21. Zamyslenie.pl
q21
22. Niezłomni.com
q22
23. Przesłanie Talmudu – autentyczne teksty W związku z ostatnią wypowiedzią pewnego rabina, dotyczącą usługiwania gojów wobec żydów, postanowiłem przedstawić wam krótkie cytaty prosto z Talmudu, które zostały opublikowane w 1892 r.
24. Wolna Polska
q24
25. Poznań.Wyborcza.pl
q25
26. Forum emjot – WordPress.com
q26
27. W stosunku do cudzoziemca, dajmy na to do Niemca lub Moskala, etyka chrześcijańska tyle mnie obowiązuje, ile idzie o stosunek prywatny, o stosunek człowieka do człowieka, tam wszakże, gdzie obaj występujemy jako przedstawiciele i obrońcy spraw swych ….
28. Żydzi są wyrzutkiem ludzkości, najbardziej zepsutym i niegodziwym narodem na świecie, o mentalności i skłonnościach najpodlejszych i najbrudniejszych.
29. W tym akcie „odrodzenia narodowego” to oni sami w osobach Herzla, Ben Guriona, Sharona, Peresa, Baraka decydują o wypędzeniach, zniszczeniach i zabijaniu.
30. Wyrwane z kontekstu
q30
31. Dydymus Cytaty – WordPress.com
q31
32. Wydawnictwo Adam Marszałek
q32
33. Niepoprawni
q33
34. Cytaty o Żydach, Izraelu.
35. Ciekawostki Historyczne
q35
36. Joe Monster
q36
37. Krytyka Polityczna
q37
38. WielkieSlowa.pl
q38
39. Dziennik Narodowy
q39
40. W ten sposób ośmieszają te opinie oraz osoby, które dopatrywałyby się w nich sensu – zarazem podważając wiarygodność wszelkich opinii o Żydach, nawet tych dobrze umotywowanych i słusznych.
41. Wiadomości – Onet
q41
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: