Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Bartoszewski Cytaty

1. Info – Wojciech Bartoszewski – aktualizowana na bieżąco kolekcja wszystkich tekstów – autorem jest Wojciech Bartoszewski.
2. Zapytaliśmy Polaków czym jest patriotyzm
Thank you for watching!
3. Władysław Bartoszewski przyznał, że „w czasie wojny bałem się bardziej Polaków niż Niemców” – cytat wyrwany z kontekstu ale….
4. Wolna Polska
q4
5. Wiez.com.pl
q5
6. Demotywatory
q6
7. Wojciech Bartoszewski Portal zawiera przysłowia polskie, chińskie, japońskie, rosyjskie i innych narodów, cytaty i złote myśli wg nazwisk autorów.
8. Tygodnik Powszechny
q8
9. WielkieSlowa.pl
q9
10. Zamyslenie.pl
q10
11. Wartobycprzyzwoitym.pl
q11
12. Tygodnik Polityka
q12
13. Więzień obozu w Auschwitz, działacz Polskiego Państwa Podziemnego, polityk i autorytet dla wielu Polaków – Władysław Bartoszewski zmarł.
14. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q14
15. Wiadomości – Gazeta
q15
16. Bartoszewski nigdy nie miał kłopotów z wydawaniem swoich książek, bo pisał o martyrologii narodu polskiego – dokumentował zbrodnie niemieckie.
17. Złote myśli Wojciecha Bartoszewskiego, aforyzmy, cytaty: Małżeństwo – wada dwóch serc.
18. Demotywatory
q18
19. Przysłowia i cytaty na każdą okazję, złote myśli, sentencję, aforyzmy.
20. Więzień Auschwitz, żołnierz Armii Krajowej w stopniu podporucznika, działacz Polskiego Państwa Podziemnego, uczestnik powstania warszawskiego.
21. Warto być przyzwoitym to wspomnienia Władysława Bartoszewskiego zebrane przez niemieckiego wydawcę K.
22. WielkieSlowa.pl
q22
23. Były szef MSZ, żołnierz Armii Krajowej, więzień Auschwitz i działacz opozycji w czasach PRL zmarł w piątek wieczorem w Warszawie.
24. Wyrwane z kontekstu
q24
25. Powołał się na wypowiedź byłego ambasadora Izraela w Polsce Szewacha Weissa o światowym kongresie żydowskim w Paryżu, który przed kilkoma miesiącami zwrócił na to uwagę.
26. Konkurs Najlepszych Dyplomów Sztuki Mediów Od 16 maja do 7 czerwca 2019 roku.
27. 19 września 1940 został zatrzymany na Żoliborzu w masowej obławie zorganizowanej przez hitlerowców.
28. Gazeta Wyborcza
q28
29. Gdyby Bartoszewski był osobą przyzwoitą, to świat od niego, a nie od amerykańskich dziewcząt dowiedziałby się o Irenie Sendlerowej.
30. Rocznica wyzwolenia więźniów obozu w Oświęcimiu przypomina o jednym z najbardziej mrocznych i tragicznych momentów historii.
31. Z pierwszą żoną Antoniną Mijal-Bartoszewską miał syna Władysława Teofila Bartoszewskiego, którego żoną została Alexandra Richie.
32. WielkieSlowa.pl
q32
33. Władysław Bartoszewski cytaty na temat ktoś · Odkryj ciekawe cytaty na temat ktoś · Władysław Bartoszewski – polski historyk, publicysta, dziennikarz, pisarz, dzi….
34. Niezłomni.com
q34
35. Władysław Bartoszewski: wszystkie ciekawostki, książki, informacje i cytaty zgromadzone w jednym miejscu.
36. Rośnij w Siłę
q36
37. Miasto z Wizją
q37
38. Kiedy w czasie jednej z oficjalnych uroczystości rocznicy wyzwolenia niemieckiego obozu koncentracyjnego Auschwitz kolega – również były.
39. Rośnij w Siłę
q39
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: