Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty O Synu

1. „Nie zapomnij, skąd tutaj przybyłem, nie zapomnij, gdzie się urodziłem, bo w pamięci jest siła zaklęta, więc pamiętaj synu mój… O kolorach białym i czerwonym,.
2. PIOSENKA Z TEKSTÓW MAMY 👩🎶
Thank you for watching!
3. Cytaty, Sennik, Aforyzmy, Przysłowia, Wiersze, Złote myśli
q3
4. Świadome życie. Odkryj i pokochaj siebie!
q4
5. Wyrwane z kontekstu
q5
6. Joe Monster
q6
7. Nie jestem poetka, a chcialabym stworzyc corce ladny album, ktory sprawi, ze w przyszlosci bedzie nie tylko z sentymentem, ale i ze wzruszeniem do niego zagladac.
8. Teksty o miłości jak miłosc że smutek milosc dbaj o miłość cytaty o miłości jest cytaty-o-zyciu powiedzenia madre-mysli cytaty o życiu sentencje cytaty o milosci zycie dfafa zyciowe mądre myśli temysli.
9. Poronilam.pl
q9
10. Wspominają o nich liczne dzieła poetyckie i literackie, a także niezwykle popularne cytaty, sentencje i aforyzmy.
11. Edyta Górniak o swoim synu, 30 września 2019 On w ogóle jeździ autem, ale motocykl, nie nie nie, to jest śmiercionośna maszyna.
12. Świadome życie. Odkryj i pokochaj siebie!
q12
13. Miasto Dzieci
q13
14. O FAŁSZYWEJ TROSCE O DOBRO DZIECKA „Im mizerniejszy poziom duchowy, bezbarwniejsze moralne oblicze, większa troska o własny spokój i wygodę, tym więcej zakazów i nakazów, dyktowanych pozorną troską o dobro dziecka.
15. Korzystając z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności.
16. OchKarol – blog parentingowy
q16
17. Wybrany cytat możemy umieścić w spersonalizowanej ozdobnej ramce, albumie ze zdjęciami, książce czy urodzinowej kartce.
18. Cytaty o dzieciach, rodzicach, rodzicielstwie „Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił, tego czego sie pragnie.
19. OchKarol – blog parentingowy
q19
20. MEMy – Tapety na Pulpit
q20
21. Cytaty Rap i Hip Hop, o miłości, o życiu, smutne, przyjaźni, z …
q21
22. Iza, niezawisłość ziemska istnieje tylko w teorii, zarówno w stosunku do uczestników postepowania (wystarczy, że jeden ma twarz pasqudną i już pani sędzina widzi w nim mordercę :P ), jak i różnorakich organów, władz, partii.
23. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q23
24. WielkieSlowa.pl
q24
25. WielkieSlowa.pl
q25
26. Cytaty o ojcu i ojcostwie, które warto zapamiętać 23 czerwca w Polsce obchodzimy Dzień Ojca – święto nieco mniej popularne niż Dzień Matki, Dzień Babci i Dziadka czy nawet Dzień Dziecka.
27. XdPedia – cytaty, opisy, memy, kawały, dowcipy, śmieszne obrazki …
q27
28. TeMysli.pl – Inspirujące myśli, cytaty, demotywatory, teksty …
q28
29. Niekulturalnie.pl
q29
30. Demotywatory
q30
31. Kurier Poranny
q31
32. Wiadomości – Gazeta.pl
q32
33. Wiadomości – Gazeta
q33
34. Zamyslenie.pl
q34
35. „Dużo się mówi o synu Bidena, że Biden zablokował śledztwo i dużo ludzi chce się o tym czegoś dowiedzieć, więc cokolwiek, co możecie w tej sprawie zrobić z prokuratorem generalnym.
36. Chcę napisać atm jakieś piękne słowa o tacie ale nie te ojcem może zostać ….
37. Raz nasi bombardowali jedno wzgórze przez dwanaście godzin.
38. Mjakmama.pl
q38
39. Pdf na koncie użytkownika diffy530912 • Data dodania: 14 lis 2018 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.
40. Poronilam.pl
q40
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: