Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Dowcipy O Wariatach

1. Bawili się nimi fajnie, dopoki nie natrafili na problem, ktory kotek jest czyj.
2. Najlepsze dowcipy o Wariatach 1-50
Thank you for watching!
3. Młodzieżowy.pl
q3
4. Dawno temu skończyła się im woda, są wycięczeni.
5. Inne Kawały O Babie O Bacy O bajkach O blondynkach O cyrku O duchownych O hrabim O Jasiu O jaskiniowcach O komputerach O laskach O lekarzach O Małyszu O małżeństwie O myśliwych O pijakach O policjantach O polityce O rolnikach O strażakach O studentach O szefie O Szkotach O teściowej O wariatach O Wąchocku O wojsku O zwierzątkach Polak.
6. Google Sites
q6
7. Wszystkie dowcipy z kategorii Dom wariatów – dowcipy i kawały o wariatach – lista kawały.
8. Ucial wiec swojemu ogonek i zaczeli myslec, co zrobic, zeby je znowu moc rozpoznac.
9. Joe Monster
q9
10. Sadurski.com
q10
11. Młodzieżowy.pl
q11
12. Forum Kibiców Legii Warszawa – Legionisci.com
q12
13. U nas znajdziecie Dowcipy o blondynkach, Dowcipy o babie, Dowcipy o Jasiu, Dowcipy o mężu i żonie, Dowcipy o lekarzach, Dowcipy o Bacy, Dowcipy o Policjantach, Dowcipy o studentach, Dowcipy o Szkotach, Dowcipy o teściowej, Dowcipy o wariatach, Dowcipy o Wąchocku, Dowcipy o zwierzętach, Dowcipy o żołnierzach, Dowcipy o duchownych.
14. Najlepsze Kawały, Czarny, Humor Dowcip Żart Anegdot Dnia.
15. Zapraszamy serdecznie do przeglądania kawałów o wariatach.
16. App Store – Apple
q16
17. Sklep „Bunkier”
q17
18. Dwaj staruszkowie wygrzewają się w słońcu na ławeczce.
19. Sadurski.com
q19
20. Kawały O Wariatach, dowcipy O Wariatach i żarty O Wariatach.
21. Www.webfun.pl
q21
22. Serwujemy najlepsze dowcipy i kawały już 20 lat.
23. U nas znajdziecie Dowcipy o blondynkach, Dowcipy o babie, Dowcipy o Jasiu, Dowcipy o mężu i żonie, Dowcipy o lekarzach, Dowcipy o Bacy, Dowcipy o Policjantach, Dowcipy o studentach, Dowcipy o Szkotach, Dowcipy o teściowej, Dowcipy o wariatach, Dowcipy o Wąchocku, Dowcipy o zwierzętach, Dowcipy o żołnierzach, Dowcipy o duchownych.
24. Niesamowite dowcipy i najśmieszniejsze kawały w sieci.
25. Google Sites
q25
26. Tygodnik Podhalański
q26
27. Gdy wariat był już o krok od niego, zatrzymał się i ze złowieszczym spojrzeniem złapał doktora za ramię i mówi: – BEREK.
28. Business Manager – Facebook
q28
29. – Ponumerowali dowcipy, które znają i wystarczy, że któryś powie liczbę, oni przypominają sobie ten dowcip i śmieją się z niego.
30. Kultura Liberalna
q30
31. Sadurski.com
q31
32. Gdy wariat był już o krok od niego, zatrzymał się i ze złowieszczym spojrzeniem złapał doktora za ramię i mówi: – BEREK.
33. Najlepsze dowcipy jakie moźna dorwać w sieci, czyli największa dawka humoru jaką jest w stanie przyjąć Twój organizm.
34. Kawały O Wariatach, dowcipy O Wariatach i żarty O Wariatach.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: