Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cierpliwość Jest Cnotą

1. Cierpliwość jest cnotą prawdziwie karmelitańską, albowiem modlitwa – ćwiczenie w niej i pomoc ludziom na drodze duchowej jest związana szczególnie z mozolną pracą, cierpliwym trudem, opanowanym prowadzeniem, wytrwałością we wszystkim i spokojnym oczekiwaniem na jakiekolwiek owoce swojej pracy.
2. Zagrajmy w „Black Crypt” 03: Cierpliwość jest cnotą.
Thank you for watching!
3. Artur – Flog.pl
q3
4. WielkieSlowa.pl
q4
5. Może być cierpienie i cierpnięcie od czekania można zdrętwieć.
6. Cierpliwym jest człowiek, który nie rezygnuje nawet jeżeli przyjdzie coś (cierpienie, przeciwności), czego on nie chce, a co wymaga wewnętrznej siły, siły ducha.
7. Salt House: Cierpliwość jest cnotą – zobacz w serwisie Tripadvisor recenzje podróżników (23), autentyczne zdjęcia (14) i doskonałe oferty dotyczące Inowrocław, Polska.
8. Accidelly – Flog.pl
q8
9. Cierpliwość jest cnotą głęboko cenioną w kręgach buddyjskich, lecz nie uważaną za szczególnie istotną w świecie materialnym, w którym o wiele bardziej pożądane są sprawność oraz otrzymywanie tego, co pragniemy natychmiast.
10. Demotywatory
q10
11. Demotywatory
q11
12. Demotywatory
q12
13. Może Pani spotkała się z takimi przypadkami, a mianowicie:Dziecko ma 6,5 m-ca, zanosi się od małego, tracąc oddech.
14. Booktime.pl
q14
15. Dzięki Bogu
q15
16. Aby dotrzeć do celu trzeba wyczuć auto, poznać jego mocne i słabe strony ale kiedy się już współpraca ułoży jazda jest już tylko i wyłącznie samą przyjemnością.
17. Cierpliwość jest tą cnotą, która pomaga nam podjąć to wezwanie do nawrócenia, godząc się z faktem, że nie stanie się to natychmiast, już, teraz.
18. Ks. Karol Ciesielski
q18
19. En Following the fine counsel of the Scriptures, let everyone who has undertaken to bear the name of Christ and of Jehovah his Father continue through faith and patience to build up his Christian brothers and his neighbors so that he may inherit the marvelous promise of everlasting life for himself and help others also to attain it.
20. BazHum MuzHP
q20
21. Counter-Strike.PL – największy polski serwis poświęcony CS
q21
22. Demotywatory
q22
23. Fotoblog paula-la – Flog
q23
24. Dawid Haracz
q24
25. Counter-Strike.PL – największy polski serwis poświęcony CS
q25
26. Demotywatory
q26
27. Demotywatory
q27
28. Adriana Cylwik
q28
29. Pozostał błąd z wybudzaniem się czytnika se stanu uśpienia dowolnym klawiszem – o tym pisałem – jeśli producent procesora nie udostępni jakichś kodów/sposobów (dla Marvell 166E) na zniwelowanie tego błędu (a na to się nie zanosi) to tak pozostanie.
30. Demotywatory
q30
31. Usmiechnij-sie.com
q31
32. Enklawa Network
q32
33. Cierpliwość jest najbardziej bohaterską z cnót, dlatego słusznie.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: