Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Christopher Hitchens Cytaty

1. „Vanity Fair”, społeczno-kulturalny „The Atlantic”, lewicowy „The Nation”, racjonalistyczny „Free Inquiry” oraz „The Wall Street.
2. Eksperyment Ateizm Odcinek 30 – Lektury
Thank you for watching!
3. Tygodnik Polityka
q3
4. Nie tylko uważam, że wszystkie religie są różnymi wersjami tej samej nieprawdy, lecz jestem również przekonany, że wpływ kościołów oraz.
5. Vanity Fair , społeczno-kulturalny The Atlantic , lewicowy The Nation , racjonalistyczny Free Inquiry.
6. Laboratorium WIĘZI
q6
7. Plaster Łódzki
q7
8. Teresse – pomyśl że świat nie jest czarno-biały, a logika klasyczna to tylko szczególny przypadek, bo tak się składa że mimo że o tym się nie mówi za dużo, bo to ponoć za trudne, mamy jeszcze inne logiki, równie naukowe i poprawne, więc może być tak że w tym co Hitchens mówi jest trochę prawdy choć oczywiście nie ma on , tak samo jak nikt inny monopolu na Prawdę.
9. Przewodnik duchowy
q9
10. Autor, francuski socjolog i filozof, miał na koncie wiele książek, między innymi biografię Foucaulta, gdy uświadomił sobie, że o ile przez lata zajmował się wykluczeniem i homofobią, o tyle nigdy nie przeanalizował tego, co naznaczyło całe jego życie: podziału klasowego i biedy.
11. Dołącz do Facebooka, by mieć kontakt z Teresa Guz Vel Guzowska i innymi, których możesz znać.
12. Mały Format
q12
13. Polskiateista.blogspot.com
q13
14. Cytaty autora, Christopher Eric Hitchens (18) Ci, którzy chcą myśleć niezależnie, zawsze będą w mniejszości.
15. OdwazSieZyc.eu – Marz, działaj, zwyciężaj! – Motywacja każdego dnia
q15
16. Tygodnik Polityka
q16
17. Christopher Hitchens był wiecznym kontestatorem, przeciwnikiem Matki Teresy z Kalkuty i Henry’ego Kissingera.
18. Tygodnik Polityka
q18
19. Wyborcza.pl
q19
20. Do diabła z religią
q20
21. Polskiateista.blogspot.com
q21
22. Racjonalista TV
q22
23. Wklejajcie ulubione cytaty i bądźcie aktywni, bo jest ktoś wystarczająco wszechstronny, aby zadowolić potrzeby wszystkich, to jest to właśnie Christopher Hitchens.
24. W taki oto sposób Podlega dyskusji zapewnia Hitchensowi pozycję – jak to ujął Christopher Buckley – najwybitniejszego współczesnego eseisty piszącego po angielsku.
25. In the tradition of Bertrand Russell’s Why I Am Not a Christian and Sam Harris’s recent bestseller, The End of Faith, Christopher Hitchens makes the ultimate case against religion.
26. * Cytaty pod śródtytułami pochodzą z “Listów do młodego buntownika” Christophera Hitchensa.
27. OdwazSieZyc.eu – Marz, działaj, zwyciężaj! – Motywacja każdego dnia
q27
28. Pod tym hasłem BBC World zorganizowała niedawno w Londynie debatę, a bronił tej tezy katolicki biskup z Afryki, John Onaiyekan oraz brytyjska katoliczka, polityk partii konserwatywnej i posłanka do parlamentu — Ann Widdecombe.
29. Centrum Kultury i Sztuki
q29
30. Jeżeli znasz odpowiedź na pytanie Matka Teresa z Kalkuty”Mimo wszystko”-słowa na Dobranoc to koniecznie je dodaj.
31. Jak religia wszystko zatruwa od autora Hitchens Christopher Księgarnia online Megaksiazki.
32. Je autorem celé řady knih, k nimž patří Thomas Jefferson: Author of America, Thomas Paines Rights of Man: A Biography, Letters to a ….
33. Depresja plemnika – WordPress.com
q33
34. Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko.
35. Książka Bóg nie jest wielki Jak religia wszystko zatrówa / Christopher Hitchens, Sonia Draga, 26,13 zł, okładka miękka, Sto tysięcy przecenionych książek, sprawdź teraz.
36. 1 Misjonarska miłość Matka Teresa w teorii i w praktyce CHRISTOPHER HITCHENS Przełożył: Andrzej Dominiczak PROMETEUSZ 2001.
37. Oczywiście nikt nie zaprzeczał możliwości, że wyzdrowieje, ale jednocześnie nikt nie chciał pozwolić na to, by nasz podziw dla niego pozostał niewyrażony.
38. Fakty Konopne
q38
39. Coke, poprawnie ten cytaty brzmi tak: I szczerze wierzę, podobnie jak Pan, że przedsięwzięcia bankowe są bardziej niebezpieczne niż armie, i że zasada wydawania pieniędzy, które mają zostać wypłacone potomnym pod nazwą funduszy, jest niczym innym jak oszukiwaniem przyszłych pokoleń na ogromną skalę.
40. Christopher Hitchens był jedynym świadkiem wezwanym przez Watykan do składania zeznań przeciwko beatyfikacji i kanonizacji Matki Teresy z Kalkuty.
41. Obrazek losujący co 10 minut cytaty Christophera Hitchensa.
42. Staraj się zachowywać, „jak gdyby” nie trzeba było ich tolerować i jakby nie było w nich nic oczywistego – pisze Hitchens do młodego adepta sztuki sprzeciwu.
43. UpolujEbooka
q43
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: