Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Być Zakochanym

1. Cieszymy się ze wszystkiego, nie przejmujemy problemami, uśmiechamy do obcych nam osób i mamy o wiele więcej energii i chęci do życia.
2. 5 oznak, że to coś więcej niż przyjaźń
Thank you for watching!
3. Polsat News
q3
4. Bezuzyteczna
q4
5. Demotywatory
q5
6. Gazeta Krakowska
q6
7. Co piszczy w sieci24.pl
q7
8. Dziecko i Figura
q8
9. Kurier Poranny Plus
q9
10. Można także kochać i nie być zakochanym, a nawet nienawidzić daną osobę, jednocześnie ją kochając.
11. Nikt nie wie, że to Sefer załatwił zakochanym romantyczne spotkanie nad brzegiem morza.
12. A cup of tea with Teano.
q12
13. Znamy się jakiś czas, ale raczej jestem dla niego tylko koleżanką, albo i mniej.
14. O romantyczny nastrój zatroszczą się Jacek Wójcicki i Beata Rybotycka, którzy już w środę zaśpiewają „Przedwalentynkowo” Św.
15. Marek Warecki, Wojciech Warecki Być zakochanym… PROMIC – Wydawnictwo Księży Marianów MIC Warszawa styczeń 2010 ISBN 978-83-7502-187-5 Format książki: 110×180 mm.
16. Radio ZET Muzyka Online
q16
17. Demotywatory
q17
18. Uskrzydla, dodaje energii, ale czasem też odbiera rozum i poczucie rzeczywistości.
19. Radio ZET Muzyka Online
q19
20. Nowa Trybuna Opolska
q20
21. Zakochany Szekspir (1998) – Wiliam Szekspir, młody dramaturg cierpi na niemoc twórczą i to właśnie w okresie, gdy dostaje zamówienie na sztukę, która może okazać się jego.
22. Jako forma obsesyjnych zachowań, myśli te mogą wynikać ze zmniejszonego poziomu centralnej serotoniny w mózgu.
23. Znaczenie snu ZAKOCHAĆ SIĘ w innych kulturach i sennikach: Sennik arabski: Jeśli śnisz, że zakochałeś się w kimś, zapowiada to, że Twoja miłość znajdzie wzajemność.
24. Galeria Katowicka z okazji Święta Zakochanych przygotowała dla wszystkich par fantastyczną niespodziankę.
25. „Zakochanym być i kochanym być” w wykonaniu Wychowanków Zespołu Pieśni i Tańca Politechniki Warszawskiej oraz Lesznowolskiej Orkiestry Symfonicznej pod dyrekcją Arkadiusza Górki Program nawiązuje do tradycji warszawskich teatrzyków kabaretowych lat dwudziestych i ….
26. Jeżeli znasz inne definicje dla hasła „kląska zakochanym” możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w opcji Dodaj nowy.
27. Być zakochanym – we śnie odnosi się do poczucia samotności, jakie odczuwamy w swoim życiu… Z wzajemnością – osiągniesz swoje marzenia… Nieszczęśliwie – możesz zostać ofiarą skandalu… Widzieć zakochanych – skryta radość Widzieć kogoś – wkrótce przeżyjesz.
28. A już w ogóle nie da rady dyskutować z kimś, kto jest przekonany o własnej nieomylności i jedynej racji, co do sytuacji.
29. Jak można wytłumaczyć prawami chemii i fizyki tak ważny biologiczny fenomen, jakim jest miłość.
30. Gdy na zamku Chojnik wraz z małżonką bawił książę, na cześć dostojnych gości przygotowano wspaniałą ucztę oraz szereg rozrywek.
31. Mimo że Ilona Felicjańska już od ubiegłego roku posługuje się nazwiskiem swojego ukochanego, okazuje się, że dopiero teraz została.
32. MEMy – Tapety na Pulpit
q32
33. Niby oczywiste są sygnały, które wysyłają światu, ale ile razy zadawałyście sobie pytanie „czy on też to czuje.
34. MEMy – Tapety na Pulpit
q34
35. Usmiechnij-sie.com
q35
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: