Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Jezus Cytaty

1. Twierdził, że oddawanie majątku, najlepiej biednym (wszak sam był biedny), pozwoli znaleźć „życie wieczne” w biedzie.
2. Jak szybko poprawić sobie humor? – Biblia cytaty
Thank you for watching!
3. WielkieSlowa.pl
q3
4. Żadna godzina nie jest podobna do siebie, a szarzyzna i monotonia dnia znikają, kiedy patrzę na wszystko okiem wiary.
5. WielkieSlowa.pl
q5
6. Z niewzruszoną pewnością i, jeśli tak można powiedzieć, ze znajomością rzeczy ukazuje pierwotny zamysł Boży wypaczony przez słabość ludzką, a mianowicie dwoje ludzi tworzących jedno.
7. Jana 8:44: „Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca.
8. Nie pragnę już ani cierpienia, ani śmierci, choć kocham jedno i drugie.
9. Dobre słowa
q9
10. Zamyslenie.pl
q10
11. Podobnie jak syn, czy córka w zaufaniu polega na swoich rodzicach, tak również i Ty możesz polegać na Bogu.
12. Nie dajcie się uwieść różnym i obcym naukom, dobrze bowiem jest wzmacniać serca łaską, a nie pokarmami, króre nie przynoszą.
13. Przewodnik duchowy
q13
14. Oto 19 wersetów Biblijnych które odnalazłam, mówiace o tym, że Jezus JEST Bogiem.
15. 85 Rzekł Jezus: „Choć Adam powstał z wielkiej siły i wielkiego bogactwa, jednak nie stał się godnym was, bo będąc godnym nie zakosztowałby śmierci”.
16. Reformowani-baptysci.pl
q16
17. Lecz Jan powstrzymał go mówiąc: >>to ja potrzebuje chrztu od Ciebie, a Ty przychodzisz do mnie.
18. Codziennie z Nim – WordPress.com
q18
19. Święta Teresa od Dzieciątka Jezus i Najświętszego Oblicza, znana też jako Mała Teresa, Mały Kwiatek.
20. Codziennie z Nim – WordPress.com
q20
21. ” do góry↑↑ Cytaty JP2 o czynieniu dobra „Nigdy nie jest tak, żeby człowiek, czyniąc dobrze drugiemu, tylko sam był dobroczyńcą.
22. Teresa od Dzieciątka Jezus (16) Moja nadmierna uczciwość czyniła mnie nieznośną.
23. Uczniowie byli przekonani, że Jezus miał prawo przebaczać grzechy, czyli robić to, do czego ma prawo jedynie Bóg, nienawidzący grzechu (Dzieje Apostolskie 5:31.
24. Zapiski z zielonego zeszytu
q24
25. Wierzę, że to co przekazywał Jezus, Mahomet, Budda i cała reszta było właściwe.
26. 23:15 34,1°C Tekst dnia 4 maja 2015 roku Nikt nie ma większej miłości od tej, gdy ktoś życie swoje oddaje za przyjaciół swoich.
27. Św. Teresa od Dzieciątka Jezus
q27
28. Sredniowieczny
q28
29. Brakuje nam czasu na odpoczynek, na refleksję nad życiem, a nawet na chorobę.
30. Podziel się na: Facebook Twitter Email Kopiuj link Cytaty z dzienniczka Siostry Faustyny”O Boże, czyż może napisać pióro to, w czym nieraz słów nie ma.
31. Konkurs Najlepszych Dyplomów Sztuki Mediów Od 16 maja do 7 czerwca 2019 roku.
32. Dobre słowa
q32
33. Biblijny.org
q33
34. Temat: Słowa, które maja moc czyli cytaty z Pisma Świętego właściwie dwa cytaty, dookreślają właściwie dwa ważne (najważniejsze poza samym odkupieniem i nadzieją) elementy z misji Jesusa – Mt 6,6 – Ty zaś, gdy chcesz się modlić, wejdź do swej izdebki, zamknij drzwi i módl się do Ojca twego, który jest w ….
35. Kościół Chrystusowy w Płocku
q35
36. Według zapisów w Ewangeliach Jezus nauczał w Galilei i Judei w rzymskiej Palestynie, został skazany na śmierć przez ukrzyżowanie w Jerozolimie zgodnie z wyrokiem rzymskiego namiestnika (gr.
37. Dobre słowa
q37
38. Jezus przyszedł, żeby złożyć siebie w ofierze za wszystkich ludzi… chyba po to Jezus dał się ukrzyżować żeby dać do zrozumienia, że cielesność jest stanem przejściowym z którym nie należy wiązać żadnych nadziei a Duch jest wieczny i zmartwychwstaniem dał nam przykład wieczności i nieśmiertelności Ducha, w tej przestrzeni możemy się znaleźć jeżeli.
39. Cytaty o Bogu i wierze – forum JEZUS CHRYSTUS – dyskusja René Le Senne — Nieobjęta Ziemia Dla mnie głównym dowodem istnienia Boga jest radość,.
40. Kołobrzeg Wiary
q40
41. Dobre słowa
q41
42. Biblijny.org
q42
43. Dobre słowa
q43
44. Email or Phone: Password: Forgot account.
45. Zmartwychwstał po trzech dniach, przezwyciężając w ten sposób śmierć, a następnie przez 40 dni spotykał się ze swoimi uczniami, tłumacząc sens swojej męczeńskiej śmierci i zmartwychwstania, po czym wstąpił do nieba.
46. Dobre słowa
q46
47. Jezus Chrystus Baczcie, żebyście nie gardzili żadnym z tych małych.
48. Dobre słowa
q48
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: