Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Szaleństwo Cytaty

1. Jeśli doceniasz to co robimy i chcesz nam pomóc docierać do większej ilości czytelników, koniecznie polub nasz profil na Facebooku.
2. Joker – najlepsze szaleństwo tego roku
Thank you for watching!
3. Dobre słowa
q3
4. To trochę tak, jakbyś znalazł się w obcym kraju – widzisz wszystko, pojmujesz, co się wokół ciebie dzieje, ale nie potrafisz się porozumieć i uzyskać znikąd pomocy, bo nie mówisz językiem tubylców.
5. WielkieSlowa.pl
q5
6. Zamyslenie.pl
q6
7. Alexsandra Dawidowicz – Szaleństwo słowem pisane.
8. Naklejkowi.pl
q8
9. Abaren – Art and Life
q9
10. Zamyslenie.pl
q10
11. Webgramb.com
q11
12. WielkieSlowa.pl
q12
13. Kuźnia Grafiki
q13
14. Cisza, ja i czas…” Hey „Cisza, ja i czas” Jedna kobieta na co dzień będzie preferowała zdecydowanie święty spokój, uciekając do swojego miejsca na ziemi, gdzie może go smakować do woli.
15. Zbiór sentencji, cytatów i przysłów dotyczących takich tematów jak: uśmiech, śmiech chichot, chichotanie, uśmiechnij się, radość, zadowolenie, twarz.
16. Szaleństwo – hasło powiązane z: sentencje, cytaty o miłości, cytat, aforyzmy, lovsy, obrazki, uczucia, szaleństwo, życie, memy, te myśli, radość, cytaty.
17. Cytaty, szaleństwo, wolność, zrozumienie, Świadomość, życie W zyciu nie chodzi o posiadanie samych dobrych kart, ale o umiejętne granie tymi które już masz w ręku.
18. Zmiany w Życiu
q18
19. Zamyslenie.pl
q19
20. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q20
21. Trochę tak, jakbyś znalazła się w obcym kraju – widzisz wszystko, pojmujesz, co się wokół ciebie dzieje, ale nie potrafisz się porozumieć i uzyskać znikąd pomocy, bo ….
22. Johann Christoph Friedrich von Schiller (do otrzymania szlachectwa w 1802 roku Johann Christoph Friedrich Schiller) znany jako Friedrich Schiller (ur.
23. Szaleństwo jest piękniejsze od rozumu bo pochodzi od Boga, rozum zaś – od człowieka.
24. Dołącz do nas na Facebooku – warto bo na tablicy umieszczamy różne fajne cytaty (: Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej.
25. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q25
26. Dobre słowa
q26
27. Alexsandra Dawidowicz – Szaleństwo słowem pisane.
28. Zamyslenie.pl
q28
29. AG.art deco
q29
30. Inspirująco.pl
q30
31. AG.art deco
q31
32. Zamyslenie.pl
q32
33. Zamyslenie.pl
q33
34. WielkieSlowa.pl
q34
35. Dołącz do nas na Facebooku – warto bo na tablicy umieszczamy różne fajne cytaty (: Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie.
36. Zamyslenie.pl
q36
37. Najlepsze oraz najpiękniejsze cytaty, aforyzmy i złote myśli, które pomogą w uzyskaniu życiowej energii i motywacji do działania.
38. Prawdą jest: kochamy życie nie dlatego, że do życia, lecz do kochania przywykliśmy.
39. Memy, śmieszne obrazki, demotywatory, besty, kwejki, humor …
q39
40. See more of Alexsandra Dawidowicz – Szaleństwo słowem pisane on Facebook.
41. Myśli zerwane ze smyczy
q41
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: