Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Życie Nauczyło Mnie

1. Życie nauczyło mnie wielkiej pokory – widziałem osoby, które miały zmiany półcentymetrowe i ginęły w przeciągu kilku miesięcy, i takie, które miały rozpadające się, cuchnące guzy i żyły naście lat i nie umierały z powodu nowotworu.
2. Paulina Przybysz – „Nie bój się chcieć” (piosenka z filmu „Zwierzogród”)
Thank you for watching!
3. 2011 · 50+ videos Play all Mix – Siwy – Życie Nauczyło YouTube NIE DLA WSZYSTKICH – Czasem zycie sie sypie feat Kali, Dawidzior HTA /HIPOTONIA/ – Duration: 6:07.
4. Krótkich życiowych lekcji „ Nie znasz życia” – mówią Ci, którym życie dokopało i sądzą, że wyznacznikiem tej wiedzy jest ilość siniaków i ran odniesionych na ….
5. Marta Pisze
q5
6. Prasa kolorowa rozpisywała się wówczas na temat jej stylizacji i tego, jak żyje.
7. Demotywatory
q7
8. Uczę się na swoich błędach, próbuję czegoś nowego, patrzę inaczej, powstaję, upadam, spotykam się z szarą codziennością, borykam z problemami, doświadczam przyjemnych sytuacji.
9. Pozytywniej.pl
q9
10. ZrobDemota.pl
q10
11. Młoda mama pisze
q11
12. Nastawienie jest bojowe, ale życie nauczyło mnie, że nie można być niczego pewnym i sytuacja bardzo.
13. Nie jest idealnie, ale życie nauczyło mnie, że nic nie jest idealne – w ten oto, nieco filozoficzny, sposób Robert Kubica podsumował sytuację w jakiej aktualnie znajduje się zespół ROKiT Williams Racing.
14. Nie jestem zły, życie nauczyło mnie zła Nie jest mi wstyd, życie nauczyło mnie bra.
15. Demotywatory
q15
16. , pseudonim Słowik, znanego jako jeden z przywódców mafii pruszkowskiej, przez lata dzielnie wspierała męża w jego gangsterskich „dokonaniach”.
17. Pl] Życie nauczyło mnie reguł gry Życie nauczyło nie wierzyć w sny Życie zabroniło mi czułym być na łzy *****ony system nauczył mnie Nieuczciwej walki o własny chleb Niem*****nych czynów, by nie żyć gdzieś na dnie Życie nauczyło mnie ….
18. Czego mnie nauczyło: Że liczyć można tylko i wyłącznie na siebie.
19. Refleksje.com
q19
20. Znajomi – Fotkoblog
q20
21. Gazeta Krakowska
q21
22. Demotywatory
q22
23. Nie raz, nie dwa zdarzyło się oberwać po nogach laską, podstawienie mi nogi, zostałam mocno uszczypnięta i kilka innych.
24. Wing Person
q24
25. Demotywatory
q25
26. Nic z tego nie ma znaczenia, ponieważ życie z depresją jest czymś, o czym ludzie zwykle nie mówią, nie jest to łatwy ani wygodny temat rozmowy, a czasami nawet może być postrzegany jako prawdziwe tabu.
27. Wing Person
q27
28. Yoanna1992 – Flog.pl
q28
29. Alexanderkowo
q29
30. Little Happines
q30
31. Jestem matka trójki dzieci i tego nie żałuję ale tez chce być szanowana przytulana i szczęśliwa.
32. – życie nauczyło mnie, że zdrowie jest największą wartością jaką posiadamy, dlatego powinniśmy je szanować i chronić niczym drogocenny klejnot.
33. Dwudziesty pierwszy wiek tutaj czas nie goi pan, dziewiętnaście wiosen mam moje życie to jest chłam, może i mało przeżyłem, ale życie nauczyło, nauczyło mnie pokory ziomek, tyle by to było pierdole twoje zdanie, rozpieradlam twoją banie.
34. Tu jego kariera ma wrócić na właściwe tory, a debiut z Arką miał obiecujący.
35. Głos Koszaliński
q35
36. Grand & Central
q36
37. Dziennik Zachodni
q37
38. Palm tree view
q38
39. Jednak najwięcej dali mi ludzie, których poznałam na swojej drodze: w Grecji dowiedziałam się, że muszę się zmienić, bo jestem zbyt uporządkowana.
40. Staram się odwdzięczać ludziom, jak tylko mogę, za dobro, jakie mi dali.
41. Mnie tego przede wszystkim , że nawet jak jesteś biedny a masz poglądy jakieś to je głoś, a nie olewaj wszystkiego bo jesteś biedna.
42. Nie powiedziałbym w tej chwili, że WRC jest moim marzeniem, bo nie wiem, czy jestem na tyle dobry.
43. Może warto napisać, czego nauczyło mnie życie, bez szczegółów (chyba, że ktoś chce) ale można też krótko, o co jesteśmy bogatsi na tym etapie życia, może podzielenie się swoimi przemyśleniami zainspiruje też innych.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: