Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Kocham Ją

1. Channing Tatum gra tu rolę Johna Tyree’ego, żołnierza elitarnej jednostki, który podczas przepustki przyjeżdża do rodzinnego miasteczka w Karolinie Południowej, by odwiedzić ojca.
2. Mig – Wymarzona (Official Video)
Thank you for watching!
3. Jej koszmarny stan psychiczny ciągnie się w zasadzie od roku, ale dopiero po dłuższym czasie zdecydowała.
4. Demotywatory
q4
5. Do mężczyzn często nie dociera, że skoro kobieta umawia się z nimi od pewnego czasu, to znaczy, że spełniają oni jej standardy estetyczne.
6. Top Koszulki
q6
7. PL – Po pięciu latach w zawiązku dopadło mnie jakieś wypalenie.
8. Nie tak, jak Romea, to o oczywiste, ale dość mocno, by także pragnąć go uszczęśliwić.
9. Demotywatory
q9
10. Demotywatory
q10
11. Przez Gość hop hoppppeee Rozpoczęty Sierpień 21, 2012.
12. Menopauza.pl
q12
13. Teatr Muzyczny Capitol
q13
14. To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty.
15. CORD – Kocham Ją – Kocham ją o poranku W dzień a nawet w nocy Za uśmiech szczery i piękne oczy Kocham ja do szaleństwa I niech tak zostanie Bo jesteś moją.
16. Nikt inny się dla Ciebie nie liczy oprócz niego, jest dla Ciebie całym światem.
17. Znajdź teksty piosenki oraz tłumaczenia piosenek i zobacz teledyski swoich ulubionych utworów.
18. „I wciąż ją kocham” to powieść nie tylko o miłości, ale także trudnych życiowych wyborach, relacjach między ojcem a synem, poświęceniu, czy też próbie radzenia sobie z przeszłością na bardzo różne sposoby.
19. Top Koszulki
q19
20. [x2] [solo – saksofon] Dlatego kocham ją mocno, ja wiem, że nie liczy się nic oprócz niej.
21. Sprzedajemy.pl
q21
22. Piękna, porywająca i głęboka miłość, w którą ciężko jest nam uwierzyć oraz rozstanie i poświęcenie w niezwykle wzruszającej historii.
23. Siedze koło niej na matematyce jak ktoś przy mnie sie jej pyta czy podaobam jej się to mówi że nie ale jej koleżanki ciągle przychodzą i mówią że ona mnie kocha na co ona wcale nie.
24. Piotr Mosak, psycholog i nasz szpieg w męskim świecie, zapytał o to czterech facetów.
25. Demotywatory
q25
26. Plakaty Edyta Draus
q26
27. „Wciąż ją kocham”, bezwyrazowa adaptacja powieści Nicholasa Sparksa o miłości żołnierza do panienki z konserwatywnej rodziny, miała potencjał na łzawą love story.
28. Hity Disco Polo
q28
29. Bezuzyteczna.pl
q29
30. Demotywatory
q30
31. Miłość to pasja
q31
32. Szymon_1234: Jestem w podobnej sytuacji, moja dziewczyna powiedziała mi pewnego dnia ze mnie już nie kocha, juz wczesniej to czuła ale myslala ze to takie przejsciowe, nie dopuszczała mysli takiej do siebie, ta farsa trwała 3 tygodnie około, po tygodniu od rozstania, zakochała sie, sa ze sobą, piszemy ciagle i nawet się spotkaliśmy, potrzymała mnie za reke, poplakała się, myslalem.
33. Mustache.pl
q33
34. Disco-Polo.info
q34
35. Super Express
q35
36. Jakamama.pl
q36
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: