Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Tolerancja Cytaty

1. Słowo 'tolerancja’ i zalecenie tolerancji są, jak wiemy, nadzwyczaj popularne.
2. Cytaty o miłości #1
Thank you for watching!
3. Wiara Prześladowanie podsyca wiarę.
4. Społeczna Szkoła Podstawowa Integracyjna Nr 100 STO
q4
5. WielkieSlowa.pl
q5
6. Osobliwie młodzież męska gołowąsna i starcy siwowłosi płci obojga, oni czują dotyk Prawdy najgłębiej, gniew sprawiedliwy, krew podnoszący ich zbiera na samą myśl, że oto żyją obok nich ludzie Prawdzie zaprzeczający, Nie-Prawdę głoszący, przeciw Prawdzie świadczący.
7. Info – tolerancja – aktualizowana na bieżąco kolekcja wszystkich tekstów – autorem jest tolerancja.
8. Zamyslenie.pl
q8
9. Tolerancja jest największym darem umysłu, a wymaga takiego samego wysiłku mózgu, co utrzymanie równowagi na rowerze.
10. WielkieSlowa.pl
q10
11. To co teraz, to co będzie i było – WordPress.com
q11
12. WielkieSlowa.pl
q12
13. Wystarczy więc, jeśli spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy każdego dnia.
14. Dołącz do nas na Facebooku – warto bo na tablicy umieszczamy różne fajne cytaty (: Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie.
15. Sześć lat wcześniej, w Sharpeville w RPA policja zamordowała 69 uczestników pokojowej demonstracji przeciwko przepisom apartheidu.
16. Zapytaj – Onet
q16
17. Tolerancja jest największym darem umysłu, a wymaga takiego samego wysiłku mózgu, co utrzymanie równowagi na rowerze.
18. Manufaktura Radości
q18
19. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q19
20. Manufaktura Radości
q20
21. Czekam na smutne piosenki
q21
22. Fundacja Strefa Kobiet
q22
23. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q23
24. Tolerancja: olerancja jest to gotowość przyznania przedstawicielowi innego światopoglądu tej samej dozy inteligencji i dobrej woli, co sobie.
25. – Dyskusja na temat tego, czym jest tolerancja – próba wypracowania wspólnej definicji i konfrontacja jej z definicją słownikową.
26. 12 sierpnia 1955 w Zurychu, Szwajcaria) – prozaik i eseista niemiecki, laureat literackiej nagrody Noblaw 1929 roku.
27. Uczono mnie kiedyś, że akceptacja ma dodatni odcień znaczeniowy, jest na plus, podczas gdy tolerancja obejmuje pełne spektrum, czyli także zgodę na zło.
28. Manufaktura Radości
q28
29. Miejski Zespół Szkół w Dusznikach-Zdroju
q29
30. Zamyslenie.pl
q30
31. Tolerancja to wyrozumiałość, uznawanie poglądów, przekonań, wierzeń czy zachowań innych osób, nawet jeśli są one odmienne od naszych lub z nimi sprzeczne.
32. Demotywatory
q32
33. Tolerancja • dzieci ( o dzieciach i dla dzieci) • pliki użytkownika spodpowieki przechowywane w serwisie Chomikuj.
34. Miejski Zespół Szkół w Dusznikach-Zdroju
q34
35. WielkieSlowa.pl
q35
36. Tolero – znosić, cierpieć, wytrzymać) – postawa moralna oznaczająca, w aspekcie negatywnym, cierpliwe znoszenie odmiennych, uznanych za niewłaściwe, poglądów, przekonań i postaw w relacjach międzyosobowych i międzygrupowych.
37. Chcielibyśmy podkreślić to jak ważna w naszym społeczeństwie jest tolerancja, kazde słowo moze doprowadzić do tego, że ktos zobczy z kursu i wybierze jego koniec.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: