Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Stary Kawaler

1. O starych kawalerach i singlach i różnicach między tymi dwom pojęciami rozmawialiśmy z gośćmi Dzień Dobry TVN: ekonomistą Markiem Zuberem, który o sobie mówi „starszawy kawaler”, aktorem Damianem Aleksandrem – singlem, Arturem Andrusem, który jest do wzięcia i socjologiem dr.
2. Effect – Bede kawalerem (2011)
Thank you for watching!
3. Choć życie w pojedynkę nie szczędzi mu trosk, już nigdy się nie zakocha.
4. Zamyslenie.pl
q4
5. Mój sąsiad 45 letni stary kawaler nie ma wąsów, ale zgadza się to że ma twarz nieszczęśliwą i jest strasznym mrukiem, nigdy się nie uśmiecha Udostępnij ten post.
6. Dzień Dobry TVN
q6
7. Radio Wrocław
q7
8. Jeśli jednak przyjrzymy się tym pojęciom dokładniej, okazuje się, że teoretycznie powinny znaczyć coś innego i nie do końca uzasadnione jest stosowanie ich zamiennie.
9. Scena polityczna jak polskie wesele: Rządzi wuj stary kawaler z kuzynem niedojdą.
10. Kobieta – Gazeta
q10
11. Pani Miniaturowa
q11
12. No masz rację, myślę ,że to wina stereotypu ,że stary kawaler to pewnie maminisynek (dlatego się wcześniej nie ożenił) albo ktoś kto nie umie sobie życia ułożyć.
13. Generator Memów
q13
14. Zpazurem.pl
q14
15. PL – kazde tlumaczenie wydaje sie byc logiczne.
16. To, że jestem miły, nie znaczy, że jestem miękki, mam swoje żelazne zasady, kiedy jestem z kimś związany, nigdy nie oglądam się za inną.
17. Mistrzowie.org
q17
18. Cyfrowe MNW – Muzeum Narodowe
q18
19. Od samego początku okazuje ci wielkie zainteresowanie i zaprasza na niezwykłe, niekiedy wystawne randki.
20. Widzianezekwadoru – WordPress.com
q20
21. Brat lat 35, mieszka z mamą, ma firmę zajmującą się marketingiem internetowym (jest to dość ogólne stwierdzenie, ale żeby opisać co robi zajęło by mi to z kilka akapitów a ta historia i tak będzie długa).
22. Stary kawaler «starszy mężczyzna, który nie wstąpił w związek małżeński».
23. MEMy – Tapety na Pulpit
q23
24. Stary kawaler «starszy mężczyzna, który nie wstąpił w związek małżeński» • starokawalerski • starokawalerstwo kawalerowie maltańscy zob.
25. Fakty Pilskie
q25
26. Facebook is showing information to help you better understand the purpose of a Page.
27. Nowa Trybuna Opolska
q27
28. Jak dochodzą obowiązki typu praca, własne dziecko, kobieta, stresy dnia codziennego to uwierz, że trzeba być mentalnie gotowym na to aby odwiedzać siłownie 3-4 razy w tygodniu i dawać tam z siebie 110%.
29. Teatr Rębacz
q29
30. Przynajmniej ma jakieś doświadczenie, wie czego chce w życiu, a 30 letni stary kawaler to przeważnie.
31. Znam osoby, w których przypadkach, mimo wszystko przeważa pozytywne odczucie i człowiek, jeśli już się śmieje, to z takim poczuciem, że jest on pocieszny.
32. Wiesci24.pl
q32
33. Pałac Kultury Zagłębia
q33
34. Demotywatory.pl
q34
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: