Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Z Głupim Się Nie Dyskutuje

1. Nie będę z Tobą polemizował bo jest takie powiedzenie że z głupim się nie dyskutuje bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.
2. „Kochamy suchary bo są krótkie, głupie i śmieszne” – Suchar Codzienny | #OnetRANO
Thank you for watching!
3. Wyborcza.pl
q3
4. Kultura Liberalna
q4
5. Rośnij w Siłę
q5
6. Kto ma serce otwarte na Boga Widzi,że w cierpieniu nasza droga Tylko znosząc w pokorze doznania Doczekamy się z Bogiem spotkania Miłosierdzie Boga daje nadzieję Że każda dusza się z grzechu rozdzieje Potrzeba tylko jednego , spowiedzi Wyrazić skruchę, niech grzech w nas nie siedzi Jezus niósł Krzyż dla naszego zbawienia Żebyśmy nie zeszli do Świata cienia Bóg obdarzył nas.
7. Na przykład takie chińskie przysłowie: nie kłóć się z głupią osobą, bo inni mogą nie zauważyć między Wami różnicy.
8. Jeśli doceniasz to co robimy i chcesz nam pomóc docierać do większej ilości czytelników, koniecznie polub nasz profil na Facebooku.
9. Nazywają go cierpliwym, i on z pewnością musi być cierpliwy, inaczej już przed wiekami, skazałby ambonę na potępienie za upiorne komplementy pod jego adresem.
10. Teologia Polityczna
q10
11. Darek – gdybyś czytał ze zrozumieniem którego zapewne Ci brakuje , wszystkie posty w temacie to pisałem o jakie ryby chodzi, a po drugie – „Z głupim się nie dyskutuje,ponieważ zawsze będzie chciał sprowadzić Ciebie do swego poziomu.
12. Z głupim się nie dyskutuje taka dp do ciebie bierz coś lżejszego Re: GARAŻ.
13. Dziennik Wschodni
q13
14. Demotywatory
q14
15. Zamyslenie.pl
q15
16. Nasze podejście do braci mniejszych mocno się zmieniało na przestrzeni wieków, dzisiaj to już nie tylko siła robocza i źródło pożywienia, ale też przyjaciele.
17. Gazeta Wyborcza
q17
18. Zamyslenie.pl
q18
19. Demotywatory
q19
20. Demotywatory
q20
21. Trzeba kilka razy przeżyć własne śmierci, by móc raz napisać życiu.
22. Roman Dmowski
q22
23. Kurier Południowy
q23
24. Jak wiadomo, ludzie są różni, a o gustach się nie dyskutuje, dlatego czasem warto powstrzymać się od komentowania czyjegoś wyglądu.
25. Demotywatory
q25
26. Lub, używając powiedzonka, jak łyżka dziegciu (głupota) może zafajdać beczkę miodu (racjonalności).
27. Jezuici – CZĘSTOCHOWA
q27
28. Demotywatory
q28
29. :) Pobierz aplikację, która posiada wbudowane czytniki kanałów RSS polecanych przez Redakcję wpisów, wszystkich wpisów, polecanek, grafik, wideo i wiadomości.
30. Wierni Polsce Suwerennej – WordPress.com
q30
31. Dziennik gajowego Maruchy
q31
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: