Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Nie Wierze W Brak Czasu

1. Jeśli ktoś nie odzywa się do was tak długo, to nie dlatego, że jest bardzo bardzo bardzo zajęty.
2. 09.coma – nie wierze skurwysynom
Thank you for watching!
3. Ostatni czasy bardzo dużo myślę o różnego rodzaju sprawach filozoficznych.
4. Od tamtego czasu w każdą sprawę wkładam całe serce, przede wszystkim nie marnuję czasu, staram się dać innym jak najwięcej, przynajmniej staram się, nie oglądam głupich filmów, nie kłócę się z nikim, nie mam w sobie złości.
5. Na brak czasu na seks wpływ mają też doświadczenia seksualne: czy dawni kochankowie spełniali nasze potrzeby, czy dzięki nim my same je odkryłyśmy.
6. Nie wierze w Boga, nie mam Wiary religijnej, wierze natomiast w różne inne rzeczy.
7. Zrobi wszystko żeby być przy Tobie i zrobi wszystko żebyś wiedziała, że to na Tobie zależy mu najbardziej.
8. Wiadomości – Gazeta
q8
9. Przepis na życie
q9
10. Nie wierze w Boga ponieważ uważam że te wszystkie opowieści to są kłamstwa wymyślone przez ludzi.
11. Nudzą mnie brakiem samodzielnosci, zainteresowań, zadaje pytanie dlaczego ludzie nie potrafia pobyc sami ze sobą od czasu do czasu tylko „wisza” na innych.
12. Rzeczpospolita
q12
13. Tygodnik Polityka
q13
14. Życie Duchowe
q14
15. Ale wierzę w politykę gospodarczą, bo potrzebna jest w sektorach infrastrukturalnych: w energetyce czy.
16. A potem wszystko zaczęło się pieprzyć, co jest dużo ciekawsze, bo u każdego wszystko zaczyna się pieprzyć odrobinę inaczej”.
17. Czerwona Pigułka
q17
18. Brzydotą nie jest brak urody, lecz brak potrzeby uwidaczniania tego co w nas ładne i dobre.
19. Herbacianablog – WordPress.com
q19
20. Wtedy dodatkowo będziesz musiał ponieść opłatę założenia księgi wieczystej w wysokości 60zł.
21. Niestety, wewnętrznie nie jest to prawdą, mam silne tendencje do zamykania się w sobie oraz lęku przed otwarciem się na znajomych spoza mojego ścisłego kręgu.
22. Niemniej jednak nie uzasadnia to braku szczerości, ani fałszywej relacji z innymi, niezależnie od tego, czy wiąże się z tym brak zainteresowania, czy też nie.
23. Blog Agaty Komorowskiej
q23
24. Dzieci są ważne
q24
25. Pl Wiara: Kościół Liturgia Biblia Papież Ekumenizm Religie Powołanie Do czytania: Info Prasa Kultura Nauka Gość Niedzielny Mały Gość.
26. Wyniki wyszukiwania frazy: brak czasu (wiersze).
27. Zawsze jest czas na znak, na ten krótki sygnał: Ty jesteś dla mnie ważna i to właśnie Tobą chcę wypełniać moje życie.
28. Do czasu, aż nie pojawiłam się przed jego domem gotowa jechać z nim do Kanady, nie byłam pewna czy w ogóle cokolwiek mu wybaczyłam.
29. Wysokie Obcasy
q29
30. A jednak błogosławiona jest strata czasu otwierająca codzienność na bezinteresowność, przerwa, która umożliwia ponowne rzucenie się w wir akcji.
31. Do czasu chrztu, który najczęściej odbywał się w kilka dni po narodzinach, przestrzegano wiele zaleceń przekazywanych z pokolenie na pokolenie.
32. Zawsze jest czas na ten krótki błysk, na ten znak: jesteś dla mnie ważna.
33. Przykładowo – w momencie gdy ktoś zapyta mnie czy wierzę w boga, to każda odpowiedź inna od „tak” jest oznaką braku wiary w niego.
34. Spider’s Web
q34
35. W ciągu ostatnich dziesięciu lat bezwyznaniowcy w Stanach przewyższyli pod względem liczebności katolików, główny odłam protestantów i wszystkich wyznaniowców religii nie chrześcijańskich.
36. Chcemy być coraz lepsi i osiągać sukcesy, jednak nie wierzymy, że jesteśmy w stanie zrobić coś więcej, bardzo źle znosimy każdą krytykę, czujemy się obserwowani i mamy wrażenie, że nikomu nie podoba się to, co robimy.
37. Dawid Bagiński
q37
38. Wyborcza.pl
q38
39. Znacząca ilość Polaków najczęściej ze środowiska katolickiego i nie tylko wierzy, że po śmierci wciela się w nowy byt fizyczny np dusza jednego człowieka może przejść w ciało nowo narodzonego dziecka lub zwierzęcia.
40. 2019 · Wierze w to Wiem ze wiara dzisiaj śmieszy wielu Śmiej się ile chcesz.
41. W tych czasach gadki-szmadki i ogólne filozofowanie i rozkminianie na temat nieudanych związków i przyjaźni jest zwykłą stratą czasu która nic nie wnosi i nic nie zmienia.
42. Witam,moze dziwne bedzie to co teraz napisze,ale od jakiegos czasu ,a dkoladniej od czasu paru lat urodzilam dzieckowyszlam zaa maz,nie zmienilam sie nic wizualnie,ale bardzo spadla moja samoocena,nie wiarze w siebie poprostu,wszystkim sie przejmuje do tego stopnia ze nie moge spokojnie spac,pol rokumwczesniejmmartwie sie o swieta,jak to bedzie,gdzie itd,przejmuje sie rozmowa z kim ….
43. Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Od pewnego czasu brak mi wiary w siebie.
44. Warto pomyśleć i o sobie , więc nie żałuję chwili „dla zdrowotności” Coraz częściej sięgam po książki i udaje się przeczytać więcej niż kilka stron, zanim głowa opadnie.
45. Fotoblog anka27 – Flog.pl
q45
46. To connect with Oczami Mężczyzny, join Facebook today.
47. To przede wszystkim ich miał na myśli Paweł, gdy w Liście 2 do Koryntian 5:7 oświadczył: „Chodzimy dzięki wierze, a nie dzięki widzeniu”.
48. Jak oszczędzać pieniądze
q48
49. Takie jest w tej chwili moje myslenie, mam tylko 19 lat i od dluzszego czasu w ten sposob patrze na zwiazki i milosc.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: