Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Najlepsze Cytaty Po Angielsku

1. Są najlepsze jakie kiedykolwiek miałam The piano keys are black and white, but they sound like a million colours in your mind.
2. Masz tylko jedno ŻYCIE – film motywacyjny
Thank you for watching!
3. Strefa angielskiego
q3
4. Road Trip Bus
q4
5. Hello Rozmówki Angielskie Online
q5
6. Tygodnik Polityka
q6
7. – A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść.
8. AFI’s 100 Years… 100 Movie Quotes – lista stu najlepszych cytatów z filmów amerykańskich ogłoszona przez Amerykański Instytut Filmowy w czerwcu 2005 roku w programie nadawanym przez telewizję CBS.
9. Projekt przywództwo
q9
10. Zajrzyj koniecznie, by sprawdzić jakie przysłowia i cytaty po angielsku są najczęściej używane.
11. Marcel Proust Każdy człowiek, którego potomność nazwała wielkim, osiągnął sukces na tyle właśnie , na ile zdołał skupić się na celu i konsekwentnie dążyć w jednym wytyczonym kierunku.
12. – A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść.
13. Zamyslenie.pl
q13
14. Warszawa – NaszeMiasto.pl
q14
15. Maria Czubaszek – najlepsze cytaty o miłości, mężczyznach i kobietach Posted in Związki, kobieta.
16. Cytaty po niemiecku to doskonałe źródło wiedzy o życiu – większość z nich w końcu niesie ze sobą mądre przesłanie.
17. Eurosport.pl – TVN24
q17
18. InterviewMe
q18
19. Gazeta Współczesna
q19
20. Unikalne życzenia w formie cytatów urodzinowych z pewnością dostarczą mu wiele radości, gdy otworzy kartę urodzinową lub książkę, w której odkryje oryginalną dedykację.
21. Cytaty.info
q21
22. Przeczytanie poniższego wpisu może zakończyć się niekontrolowanym kupnem biletu w podróż marzeń :) Kto nas obserwuje na Facebook’u ten wie, że przez ostatnie 52 tygodnie, co poniedziałek dodawaliśmy inspirujące, bardziej lub mniej znane cytaty i przysłowia.
23. Weekendowo.pl
q23
24. Gdyby ktoś zapytał o to, na czym polegała wielkość czynu Krzysztofa Kolumba w odkryciu Ameryki, to trzeba byłoby odpowiedzieć, że nie na idei wykorzystania kulistości Ziemi do odnalezienia zachodniej drogi do Indii.
25. Cytaty po angielsku są popularnym tematem wyszukań gdyż wiele z nich przeszło do historii lub niesie ze sobą ważne przesłanie, dlatego warto zwrócić na nie uwagę.
26. Zamyslenie.pl
q26
27. Blog FISZKI.pl
q27
28. Wkawiarence.pl
q28
29. Gazeta Współczesna
q29
30. A szkoda, bo wbrew powszechnej opinii, na rynku muzycznym pojawiło się wówczas wiele interesujących przebojów.
31. InterviewMe
q31
32. Backpackers Club
q32
33. APKPure.com
q33
34. Www.cytaty.info
q34
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: