Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Książe Machiavelli Cytaty

1. Machiavelli postanowił nie owijać w bawełnę i zdecydowanie określił naturę człowieka, który piastuje ważne państwowe urzędy.
2. REDA HADDAD czyta ZYGMUNT ZIEMBIŃSKI LOGIKA FORMALNA CYTAT !!!
Thank you for watching!
3. INNPoland.pl
q3
4. Biblioteka Cyfrowa
q4
5. Tygodnik Polityka
q5
6. Stendhal pisał, że Machiavelli „pozwolił nam poznać człowieka”, a Bacon, że „powinniśmy być wdzięczni Machiavellemu i podobnym mu pisarzom, którzy otwarcie i bez niedomówień piszą o tym, jak ludzie postępują, a nie jak postępować powinni”.
7. Machiavelli pisze, że księstwa dziedziczne są wówczas, gdy ród księcia sprawuje rządy przez dłuższy czas, lub wprowadza nowe rządy, jak to miało miejsce w Mediolanie za panowania Francesco Sforzy.
8. Książe poetów żegna ukochane miasto – opis produktu: Wiersze z tomu Książe poetów żegna ukochane miasto zapraszają w labirynty tradycji filozoficznej, religijnej, a przede wszystkim poetyckiej.
9. Na prośbę papieża Leona X Niccolo opracował w 1519 roku projekt konstytucji, który jednak nie przypadł do gustu zleceniodawcom, jako nazbyt republikański.
10. DocPlayer.pl
q10
11. Cytaty autora, Niccolò Machiavelli (51) Ludzi należy albo zjednywać sobie pieszczotą, albo niszczyć, bo za drobne krzywdy będą się mścili, a doznawszy wielkich nie będą już w stanie.
12. Pamiętać bowiem należy, że ludzi trzeba albo dopieszczać, albo ich zniszczyć.
13. Studylibpl.com
q13
14. Jestem żoną, mamą i całkiem szczęśliwą 32-latką.
15. Kulturantki
q15
16. Depot.ceon.pl
q16
17. Biblioteka Cyfrowa
q17
18. „Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach – to klęska.
19. Machiavelli – „Książe” Ulubione cytaty „Nikt wam tyle nie da ile ja wam naobiecuję” „Jak się nie ma co się lubi to się kradnie co popadnie” Zainteresowania.
20. Tygodnik Polityka
q20
21. Głos Pomorza
q21
22. 2014 · NICCOLO MACHIAVELLI – KSIĄŻĘ (IL PRINCIPE) Ci, którzy pragną pozyskać łaskę księcia, stają najczęściej przed Nim z tym, co mają najbardziej wśród swoich rzeczy drogiego i co Mu, jak widzą, największą sprawi przyjemność.
23. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q23
24. Fizyka Życia
q24
25. Life and More
q25
26. Do dzisiaj wielu menadżerów, polityków, gangsterów czy trenerów biznesu uznaje ten tom za podstawę swojej osobistej filozofii.
27. #cytat #mały książe #mały #książę #książka #cytaty o przyjaźni #cytaty o miłości #cytaty #cytat z książki #cytat po polsku #cytaty miłosne #miłość #przyjaciele #przyszłość #przyjaźń.
28. Machiavelli mówi o tym wprost, nie pozostawiając złudzeń co do ludzkiej natury, a także Boskiej Opatrzności, która w przekonaniach wielu kieruje losem ludzi.
29. Studylibpl.com
q29
30. WielkieSlowa.pl
q30
31. Opublikowany 18 kwietnia 2016 Autor f6862 …gdyż ludzie kroczą prawie zawsze drogami ubitymi przez innych i w czynnościach swych naśladują drugich.
32. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q32
33. Kulturantki
q33
34. Archiwum Allegro
q34
35. Zen Jaskiniowca
q35
36. Jakie lektury omawiane są w klasie 1 liceum na profilu humanistycznym.
37. INNPoland.pl
q37
38. Zen Jaskiniowca
q38
39. Mały książę mały książę mały książe ksiązka kocham uwielbiam cytat prawdiwe antoine de saint-exupéry serce pożegnanie czary magia naiwno.
40. Machiavelli postanowił nie owijać w bawełnę i zdecydowanie określił naturę człowieka, który piastuje ważne państwowe urzędy.
41. Gazeta Wyborcza
q41
42. PlanszeDydaktyczne.pl
q42
43. WielkieSlowa.pl
q43
44. „Sztuka wojny”” Sun Tzu i „Metody wojskowe”” Sun Pina to kanon literatury militarystycznej.
45. Mały książę mały książę mały książe ksiązka kocham uwielbiam cytat prawdiwe antoine de saint-exupéry serce pożegnanie czary magia naiwno.
46. W 1498 roku niespełna trzydziestoletni florencki dyplomata i wojskowy Niccolo Machiavelli na własne oczy widział śmierć Hieronima Savonaroli.
47. Zen Jaskiniowca
q47
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: