Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Uśmiechaj Się Cytaty

1. Napis z pewnością wywoła promienny uśmiech na twarzy gości, a ozdobna czcionka będzie wspaniale prezentować się na ścianie, nie pozwalając na zawitanie rutyny do Twojego domu.
2. TDI#3 Weź no uśmiechnij się | ŚMIESZNE FILMIKI #3
Thank you for watching!
3. Pasje Weroniki
q3
4. Zamyslenie.pl
q4
5. Rośnij w Siłę
q5
6. Aforyzm autora o treści: Życie uśmiecha się do Ciebie, wiec i Ty uśmiechaj się do życia.
7. Świadome życie. Odkryj i pokochaj siebie!
q7
8. Dom, Marzec 2020
q8
9. Więc trzymaj głowę wysoko, unieś brodę, a co najważniejsze, uśmiechaj się, bo życie jest piękne i tyle jest powodów do uśmiechu.
10. :)) Pisząć bloga, chcę pokazać, że bez względu na wiek oraz okoliczności, które lubią nas zaskakiwać, w każdej chwili można spełniać swoje marzenia.
11. XdPedia – cytaty, opisy, memy, kawały, dowcipy, śmieszne obrazki …
q11
12. „Nigdy w życiu nie jest tak źle, żeby nie można było sobie pozwolić na odrobinę uśmiechu” – Agata Mańczyk.
13. WielkieSlowa.pl
q13
14. Cytaty a może raczej rady.
15. Nie myśl o jutrze myśl o dniu dzisiejszym bo jutro pomyślisz: – Dzisiaj jest to jutro o które martwiliśmy się wczoraj.
16. Naklejkomania.eu
q16
17. Zamyslenie.pl
q17
18. Zamyslenie.pl
q18
19. Kuźnia Grafiki
q19
20. Naklejkomania.eu
q20
21. Nie płacz, że coś się skończyło, tylko uśmiechaj się, że ci się to przytrafiło (G.
22. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q22
23. Zamyslenie.pl
q23
24. Zamyslenie.pl
q24
25. Uśmiechaj się i bądź uprzejmy, gdy twój przeciwnik się z tobą kłóci.
26. Jest Pozytywnie
q26
27. Cytaty Dla chłopca Dla dziewczynki Podziękowania dla nauczyciela Podziękowania za życzenia Powrót do zdrowia Pozdrowienia Pożegnanie z pracy.
28. 5 mar 2020 – Odkryj tablicę Cytaty należącą do użytkownika abielecka1427.
29. Naklejki napisy i cytaty 0082 Keep smiling -uśmiechaj się w kategorii / Napisy i Cytaty naklejki i szablony / Naklejki na ścianę i szablony malarskie to doskonały sposób na odnowienie dekoracji wnętrz naszego mieszkania, na nowoczesną aranżację wystroju – NaklejkiOzdobne.
30. ” – Kathenne Mansfield Lekcja humoru uczy umiejętności wprowadzania lekkości i za­bawy do sytuacji, które inaczej można by odebrać jako katastrofę.
31. „Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś sam.
32. Naklejki napisy i cytaty 0167 Keep smiling – uśmiechaj się w kategorii / Napisy i Cytaty naklejki i szablony / Naklejki na ścianę i szablony malarskie to doskonały sposób na odnowienie dekoracji wnętrz naszego mieszkania, na nowoczesną aranżację wystroju – NaklejkiOzdobne.
33. Uśmiech 1 Uśmiech 2 „Śmiech i czyste sumienie zawsze idą w parze” Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w twoim uśmiechu.
34. Naklejkomania.eu
q34
35. Dostarczane przez nas naklejki na ścianę obrazujące napisy i cytaty, cechują się doskonałą jakością wykonania oraz są łatwe w przytwierdzaniu do dowolnej powierzchni.
36. WielkieSlowa.pl
q36
37. Moje: „Jeśli go nie znałeś, to nie żałuj, bo przyjaciela straciłbyś” „Miał dom i rodzinę, spokojnie mógł żyć, lecz często uciekał by stanąć przed wami i znów nabrać sił” „Któregoś dnia rzucę to wszystko i wyjdę rano niby po chleb” Nie muszę pisać chyba z jakich to piosenek co nie.
38. NaklejkiDekoracyjne.com
q38
39. Potrzebne Ci cytaty, aforyzmy, złote myśli, sentencje które wzruszą, poruszą, zmobilizują do działania i dadzą energię na nowy dzień.
40. „Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś sam.
41. Cytaty, Sennik, Aforyzmy, Przysłowia, Wiersze, Złote myśli
q41
42. Nie płacz, że coś się skończyło, tylko uśmiechaj się, że ci się to przytrafiło.
43. WielkieSlowa.pl
q43
44. Wyszukiwarka, wyniki wyszukiwania frazy: uśmiechaj się (myśli).
45. Opublikowano 4 września 2016 16 września 2016 Kategorie Cytaty Tagi dom, kobieta, mężczyzna, przeszłość, wiara, wiedza Dodaj komentarz do Aby mnie zrozumieć, musiałbyś być mną… Świat jest jak lustro.
46. Czy starożytne sentencje i aforyzmy mają jeszcze zastosowanie we współczesnych czasach, czy też bezpowrotnie straciły swoją aktualność.
47. Demotywatory
q47
48. Zamyslenie.pl
q48
49. Uśmiechaj się co dzień z radosną nadzieją do nowych, do lepszych dni” z takiej starej katki przepisane :).
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: