Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Artur Schopenhauer Cytaty

1. Arthur Schopenhauer – filozof niemiecki, przedstawiciel pesymizmu w filozofii.
2. 231. rocznica urodzin Artura Schopenhauera czyli o sztuce prowadzenia sporów. Michał Kaczmarczyk
Thank you for watching!
3. Inspirująco.pl
q3
4. Arthur Schopenhauer cytaty Gdyby w naturze ludzkiej nie było złego, gdybyśmy byli zupełnie uczciwi przy każdej wymianie zdań, wówczas staralibyśmy się dotrzeć jedynie do prawdy, nie dbając o to, czy racja okaże się po stronie poglądu, wygłoszonego początkowo przez nas ….
5. Arthur Schopenhauer – urodzony 22 lutego 1788 roku w Gdańsku niemiecki filozof.
6. Facebook przedstawia informacje, dzięki którym możesz lepiej się zorientować, jakim celom służy strona.
7. Słynny niemiecki filozof XIX wieku Arthur Schopenhauer był znanym mizantropem, zagorzałym kawalerem i miłośnikiem wolności.
8. Piotr Borwin Coaching
q8
9. Cytaty, aforyzmy, złote myśli
q9
10. Zamyslenie.pl
q10
11. Ilekroć mówię „tak”, widzę już, ile „nie” mnie to kosztować będzie.
12. 12:32 2,6°C Zdrowy rozsądek może zastąpić prawie każdy stopień wykształcenia, ale żadne wykształcenie nie zastąpi zdrowego rozsądku.
13. Demotywatory
q13
14. Zamyslenie.pl
q14
15. Schopenhauer doszedł do wniosku, iż życie ludzkie rozpięte jest pomiędzy dwoma skrajnościami, mianowicie między pragnieniem a nudą.
16. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q16
17. Inspirująco.pl
q17
18. Książka Erystyka, czyli sztuka prowadzenia sporów autorstwa Schopenhauer Arthur , dostępna w Sklepie EMPIK.
19. Inspirujące cytaty, codziennie
q19
20. ASZdziennik.pl
q20
21. Cytaty, którymi się tutaj podzielimy są darami dla tych, którzy chcą się od niego uczyć i odzwierciedlać jego myśli.
22. Arthur Schopenhauer – cytaty „Lekarz stara się ujrzeć w człowieku jego niedomagania, sędzia jego złe strony, a ksiądz jego głupotę — im głębsza, tym.
23. WielkieSlowa.pl
q23
24. Aby życie było mądre, najważniejsza jest dobrze pojęta troska, po części o naszą teraźniejszość, po części o naszą przyszłość, tak aby jedno nie było przeszkodą dla drugiego.
25. Jest Pozytywnie
q25
26. TiM Training
q26
27. Włącz oszczędzanie
q27
28. Cytaty autora, Arthur Schopenhauer (97) Nasze życie można też ująć jako niepotrzebny epizod zakłócający błogi spokój nicości.
29. Opublikowano 2014-02-17 02:21:08 Y-m-d H:i:s Autor Diogenes Kategorie cytaty Tagi Arthur Schopenhauer Dodaj komentarz do Die Welt ist meine Vorstellung Nawigacja po wpisach.
30. Zamyslenie.pl
q30
31. Najlepsze oraz najpiękniejsze cytaty, aforyzmy i złote myśli, które pomogą w uzyskaniu życiowej energii i motywacji do działania.
32. ASZdziennik.pl
q32
33. Konkurs Najlepszych Dyplomów Sztuki Mediów Od 16 maja do 7 czerwca 2019 roku.
34. Arthur Schopenhauer był niemieckim filozofem nurtu pesymistycznego, na jego poglądy miały silny wpływ fascynacja Immanuelem Kantem, oraz później Buddyzm.
35. Znalezionych cytatów Arthur Schopenhauer: 28 Bogactwo jest jak woda morska: im więcej pijesz, tym większe masz pragnienie.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: