Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Stachura Cytaty

1. Znajdź teksty piosenki oraz tłumaczenia piosenek i zobacz teledyski swoich ulubionych utworów.
2. Magda Umer -Szpetni Czterdziestoletni
Thank you for watching!
3. Edward stachura cytaty cytaty o miłości cytaty miło ść cytaty miłosne wyznanie polskie cytaty kochać uczucia emocje słowa polskie słowa słowa po polsku miłość prawdziwa miłość prawdziwe uczucie.
4. Znajdź tekst piosenki oraz tłumaczenie piosenki i zobacz teledysk swojego ulubionego utworu.
5. Fragmenty twórczości Edwarda Stachury, jednego z najsłynniejszych poetów ubiegłego wieku.
6. Ja, który wiem, ja, który wiem i który nie zapominam, że śmierć mnie kiedyś obejmie, witam słońce wschodzące, każdy dzień z radością straszliwą i uczę się co dzień żyć prosto i jasno, i uczę się też tak samo nie opędzać smutku niepojętego, bo on się nie da odpędzić, tylko nosić go ze sobą jak dolę swoją, nie jak bu­ty letnie i buty.
7. WielkieSlowa.pl
q7
8. Wirtualny zakątek – WordPress.com
q8
9. Życie i podróże
q9
10. Najlepsze sentencje, aforyzmy, złote myśli, cytaty, wielkie słowa napisane przez Stachura Edward.
11. Lubimy Czytać
q11
12. Stachuriada
q12
13. Kocham teatr
q13
14. Jest Pozytywnie
q14
15. Stachuriada
q15
16. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q16
17. Żyjąc w natchnieniu tym wstrząsającym, że żywi jesteśmy, Santa Polonia, i wiemy, co nas czeka.
18. TeMysli.pl – Inspirujące myśli, cytaty, demotywatory, teksty …
q18
19. Cytaty Edward Stachura – cytaty, aforyzmy, sentencje: „I niech sobie będą wszyscy mądrzy ze swoimi rozumami, a ja z moją miłością niech sobie będę głupi.
20. Wyrwane z kontekstu
q20
21. WielkieSlowa.pl
q21
22. News – O.pl Polski Portal Kultury
q22
23. Podmiot liryczny, prawdopodobnie mężczyzna, zajmuje natomiast stanowisko, że egzystencja ludzka nie jest kolorową maskaradą – Życie jest straszniejsze i piękniejsze jeszcze jest.
24. Trzy miesiące wcześniej też próbował popełnić samobójstwo – rzucił się pod nadjeżdżający elektrowóz i stracił cztery palce u prawej dłoni.
25. Archiwum Allegro
q25
26. Edward stachura cytaty cytaty o miłości cytaty miło ść cytaty miłosne wyznanie polskie cytaty kochać uczucia emocje słowa polskie słowa słowa po polsku miłość prawdziwa miłość prawdziwe uczucie.
27. Ojciec Steda, Stanisław pracował w fabryce, zaś matka Jadwiga zajmowała się czwórką dzieci: Ryszardem, Edwardem, Elianą i Janem.
28. Zamyslenie.pl
q28
29. Myśli zerwane ze smyczy
q29
30. Prawdziwy przyjaciel to nie ten, który odwala za ciebie całą robotę, lecz ten który uświadomi ci, że wszystko masz zrobić sam.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: