Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty Z Książek O Samotności

Pragniesz zanurzyć się w mądrościach literatury na temat samotności? Znajdziesz je wszystkie tutaj! W tym poście zebraliśmy najciekawsze cytaty na ten temat, które pomogą Ci zrozumieć różne aspekty bycia samego. Od klasyków do nowości wydawniczych – odkryj staranne przemyślenia pisarzy nad zagadnieniem samotności i czerp z ich słów inspirację i siłę do dalszego życia.

1. Samotność jest jak ogród, w którym dusza usycha, a kwiaty przestają pachnieć.
2. Kryzys relacji, epidemia singli, hipergamia kobiet
(yt)pHPsB3UnDgU(/yt)
3. Kiedy tkwisz tak otępiały wskutek własnej katastrofy, niezdolny do działania i myślenia, ogarnięty zimnym, gniotącym mrokiem, oddzielony od świata jak w nocnych halucynacjach lub osamotniony jak w chwilach żalu – znaczy to, że dotarłeś do negatywnego krańca życia, tam, gdzie panuje temperatura absolutna, gdzie ścina się w lód ostatnia życia iluzja.
4. Pl Klucze miłości i fotografia Wydawnictwo PROMIC , Agnieszka Cytaty, Rodzina, Naklejka ścienna wielokrotnego użytku, 200×100 cm Cytaty i przysłowia biblijne Uroczystości rodzinne Polki.
5. Mocne cytaty
q5
6. Gdyby ktoś zapytał o to, na czym polegała wielkość czynu Krzysztofa Kolumba w odkryciu Ameryki, to trzeba byłoby odpowiedzieć, że nie na idei wykorzystania kulistości Ziemi do odnalezienia zachodniej drogi do Indii.
7. Nawet jeśli chcemy uciec od bólu i zapomnieć o wszystkim, czekają na nas przeszkody, które nas zwolnią w dążeniu naprzód” ~ Ciel Phantomhive „Lalki.
8. Mocne cytaty
q8
9. Zamyslenie.pl
q9
10. WielkieSlowa.pl
q10
11. #piotr adamczyk #cytat #cytaty #cytaty z książek #cytaty o szczęściu #szczęście #miłość #walka #siła #rozczarowanie #brak sił #motywacja #motywator #myśli #złote myśli #mądre cytaty #mądrość #mądre słowa #mądrości życiowe #ludzie #cytaty o ludziach #cytaty o bólu #nie poddawaj się #motywatory.
12. Sklerotyczka
q12
13. Sklerotyczka
q13
14. National Geographic
q14
15. Cytaty.info
q15
16. Aleksandra Wądołowska
q16
17. Samotność – cytaty, aforyzmy czy powiedzenia powstają na jej temat niemal każdego dnia.
18. Słodkie-słowa
q18
19. Lubię obcować z urokami przyrody, lecz wiele tracą nawet najpiękniejsze miejsca, jeśli przeżywa się je w samotności.
20. Sklerotyczka
q20
21. Książki Dobre Jak Czekolada
q21
22. Kinguszka czyta
q22
23. Zamyslenie.pl
q23
24. Sonia Czyta
q24
25. Wesele z klasą
q25
26. Madou en France
q26
27. Opinie, recenzje książek i oceny czytelników, wirtualna biblioteczka i rekomendacje książek.
28. Możesz nam zaufać, że cię nie opuścimy w dobrej czy złej doli, choćby do najgorszego końca.
29. Sklerotyczka
q29
30. WielkieSlowa.pl
q30
31. Zamyslenie.pl
q31
32. W krainie absurdu
q32
33. Partyzantka – blog lifestylowy
q33
34. Almanach Miłosny
q34
35. Ile warte moje dłonie, gdy ci gorzej?
q35
36. Sklerotyczka
q36
37. Rośnij w Siłę
q37
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

#WeStandWithUkraine | Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Mamy nadzieję, że cytaty, sentencje i aforyzmy, które tutaj znajdziesz, pomogą Ci odmienić dzień na lepsze. Pamiętaj, że w każdym momencie możesz do nas wrócić po więcej inspiracji.