Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty Chemiczne

1. 21) Warunkami sztywnymi są wszystkie te okoliczności sytuacji decyzyjnej, które są niezależne od podejmującego decyzję, a mają na nią wpływ.
2. NIEKOSMETYCZNI ULUBIEŃCY OSTATNICH MIESIĘCY || DLA KAŻDEGO COŚ MIŁEGO 😉
Thank you for watching!
3. Zamyslenie.pl
q3
4. WielkieSlowa.pl
q4
5. WielkieSlowa.pl
q5
6. Sposób przedstawienia omawianych zagadnień, starannie przygotowane tabele i trafnie dobrane treści oraz ilustracje ułatwiają zrozumienie podstawowych zagadnień chemii.
7. Uczony jest w swojej pracowni nie tylko technikiem, lecz również dzieckiem wpatrzonym w ….
8. DocPlayer.pl
q8
9. Zamyslenie.pl
q9
10. WielkieSlowa.pl
q10
11. WielkieSlowa.pl
q11
12. Oparta wyłącznie na owocach będzie skutkowała niedożywieniem białkowym, niedoborem wielu składników odżywczych, takich jak witaminy A, D czy B12.
13. Forum dla przyjaciół.
q13
14. SlidePlayer
q14
15. Sekrety Czekolady
q15
16. WielkieSlowa.pl
q16
17. Zamyslenie.pl
q17
18. Cytaty motywacyjne – Ebooki24.org
q18
19. SlidePlayer
q19
20. Sole, czy związki chemiczne będące pochodnymi kwasów, w których cząsteczkach, atomy wodoru zostały zastąpione atomami metalu lub według innej definicji, są to związki chemiczne – pochodne wodorotlenków metali, w których grupa hydroksylowa została zastąpiona resztą kwasową.
21. „Przez życie trzeba przejść z godnym przymrużeniem oka, dając tym samym świadectwo nieznanemu stwórcy, że poznaliśmy się na kapitalnym żarcie, jaki uczynił, powołując nas na ten świat.
22. Cytaty.info
q22
23. WielkieSlowa.pl
q23
24. DocPlayer.pl
q24
25. Quotepark.com
q25
26. Www.ptde.org
q26
27. Trucizna – substancja, która po dostaniu się do organizmu, w określonej dawce, powoduje niekorzystne zaburzenia w jego funkcjonowaniu, inne niekorzystne zmiany w organizmie lub śmierć.
28. Laureaci Nagrody Nobla w dziedzinie chemii – laureaci nagrody przyznawanej corocznie osobom, które dokonały odkrycia naukowego lub wynalazku w dziedzinie chemii (jednej z pięciu, w których tę nagrodę ustanowiono), wyświadczając tym największe dobrodziejstwo ludzkości.
29. O Wszystkim io Niczym
q29
30. SlidePlayer
q30
31. Joe Monster
q31
32. Pewien austriacki fizjolog odkrył wzór chemiczny miłości, nazwał fenyloetyloaminą endorfiny i zapisał w następującej postaci: C6H5-NH-C2H5 W stanie zakochania substancję tę wytwarza podwzgórze i niczym posłańca przekazuje do gruczołów dokrewnych i innych narządów.
33. Wiadomości – Gazeta
q33
34. Jeśli każdy dziennie wrzuci jedna butelkę, za rok trawa będzie się składać z butelek zastanów się czy tego chcesz.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: