Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Wpisy Do Pamiętnika

1. Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty.
2. Jak prowadzić dziennik?
Thank you for watching!
3. Za Moimi Drzwiami
q3
4. Sprzedajemy
q4
5. Onet Kultura
q5
6. Wtedy wesołe wierszyki do pamiętnika to niczym tabletki o opóźnionym działaniu – przez długie lata cichutko czekają na kartkach dziennika, aż go znajdziesz wśród swoich dziecięcych zabawek i ciuszek, weźmiesz do rąk i przeczytasz własne wpisy i dedykacje najbliższych zawarte na ostatnich stronkach.
7. Ne-np.facebook.com
q7
8. Demotywatory
q8
9. Archiwum Allegro
q9
10. DATA Dzisiaj kiedy przyszedł do mnie Mały Książę i zaczął mnie podlewać, myślałam, że to będzie dzień jak każdy inny.
11. Książka Wpisy do pamiętnika – sprawdź opinie i opis produktu.
12. Parafia św. Andrzeja Boboli w Świdnicy
q12
13. Wolnosc24.pl
q13
14. Za Moimi Drzwiami
q14
15. Ja za każde Twoje zdanie Jestem wdzięczna niesłychanie.
16. Dziennik Zachodni
q16
17. Brama Grodzka ‐ Teatr NN
q17
18. Nie kwiat lecz owoc Stanowi wartość rośliny, Jeśli chcesz poznać człowieka, Patrz na jego czyny.
19. DocPlayer.pl
q19
20. Zwłaszcza dla dzieci, które chcą, by ich wpisy były najlepsze i najfajniejsze.
21. Parafia św. Andrzeja Boboli w Świdnicy
q21
22. Zaplątana w historię – WordPress.com
q22
23. Radom – Wyborcza
q23
24. Wpisy do pamiętnika dla córki od mamy – Nie szukaj szczęścia w marzeniach, wierszyki do pamiętników o szczęściu, złote myśli do pamiętnika.
25. Brama Grodzka ‐ Teatr NN
q25
26. Dziennik Zachodni
q26
27. Tkaczyk, gdzie oprócz popularnych wpisywanek znajdziecie słowa mądrych ludzi, prawa Murphy’ego, przysłowia inaczej a także mądrości z różnych stron świata.
28. Miasto Przemyśl
q28
29. Dobreprogramy
q29
30. Mądre wierszyki do pamiętnika – I po co kreślić bezmyślne słowa, wiersze do pamiętników, aby koledzy i koleżanki pamiętali o swoich znajomych ze szkolnej ławki.
31. Irena Kuczyńska BLOG
q31
32. Bądź dobrą dziewczynką, ucz się za młodych lat, bo one szybko miną, i pójdziesz w daleki świat.
33. Irena Kuczyńska BLOG
q33
34. 2005 · Najlepsze były takie wpisy, które zajmowały pół pamiętnika: Kto chce poznać moje imię, niech pięć kartek minie.
35. Pamiętnik (w przeciwieństwie do dziennika) opowiada o zdarzeniach z pewnego dystansu czasowego, w związku z czym kształtuje się dwupłaszczyznowość narracji: autor pamiętnika opowiadać może nie tylko o tym, jak zdarzenia przebiegały, lecz może ujawniać również swoje stanowisko wobec nich w ….
36. Powiem uczciwie, że jeśli mam siedzieć i tworzyć długie wpisy, to wolę poświęcić ten czas na dodatkową aktywność fizyczną.
37. Na urodziny, imieniny, Boże Narodzenie czy Wielkanoc.
38. Parafia św. Andrzeja Boboli w Świdnicy
q38
39. Życzenia wpisywane do pamiętnika mają często formę żartobliwą, jednak zupełnie na miejscu są też poważne wpisy, odpowiednie (ważne dla nas lub dla właściciela pamiętnika) cytaty ze znanych dzieł lub aforyzmy.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: