Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Rodzaje Humoru

1. Psychologia rozróżnia cztery główne rodzaje poczucia humoru, zobacz, jaki najbardziej oddaje twój charakter: afiliatywny – skoncentrowany na otoczeniu, skupiony na podtrzymywaniu dobrej atmosfery w grupie, budujący więzi, pozwalający zmniejszyć dystans i zażegnać niejeden konflikt.
2. Jakich ludzi NIE ZAPRASZAĆ na imprezy
Thank you for watching!
3. Misterna.pl
q3
4. Do tego rodzaju humoru chętnie przyznają się ludzie, którzy nie mają poczucia humoru, ale dwa razy widzieli Monty Pythona i wydaje im się, że abstrakcja to są dwa bełkotliwe zdania wypowiedziane jedno po drugim zakończone bezsensowną puentą.
5. Blasty.pl – Wybuchowa dawka humoru – zdjęcia, demotywatory i memy …
q5
6. Gówno Duch – czujesz, że gówno wyszło, ale nie ma go w kiblu Gówno Czyste – czujesz, że gówno wyszło, widzisz je w kiblu, ale nie zostawia śladów na papierze toaletowym Gówno Mokre – podcierasz się 50 razy, ale wciąż czujesz, że trzeba jeszcze raz, więc musisz włożyć trochę papieru do gaci, żeby się nie pobrudziły Druga Fala – kiedy się wysrasz i podciągasz spodnie.
7. Zwierciadlo.pl
q7
8. Dobry – może nastąpić po zjedzeniu dużej ilości żarcia, po seksie lub po usłyszeniu dobrego dowcipu – na przykład słowa „wybudujemy autostrady przed 2012 w Polsce” w ustach polskich Polityków.
9. Godzina z książką
q9
10. SlidePlayer
q10
11. Zwierciadlo.pl
q11
12. Mężczyźni uwielbiają, gdy od dziewczyny bije pewność siebie i poczucie humoru.
13. Memy – Jeja.pl
q13
14. Słownik języka wilamowskiego w: Józef Gara, Zbiór wierszy o wilamowskich obrzędach i obyczajach oraz Słownik języka wilamowskiego, Bielsko-Biała, Stowarzyszenie Na Rzecz Zachowania Dziedzictwa Kulturowego Miasta Wilamowice „Wilamowianie”, 2004, ISBN 83-914917-8-1.
15. Label Magazine
q15
16. Nextews.com
q16
17. Badaczka ma nadzieję, że oprócz zapewnienia robotom poczucia humoru program pozwoli także ludziom testować własne kalambury, a nawet je poprawiać.
18. 1 Podkreśl wyrazy pełniące funkcję podmiotu w podanych zdaniach.
19. Www.poznan.zp.gov.pl
q19
20. MegaHumor24h.pl
q20
21. Normalnie w tym miejscu wyświetliłby się ładny i pewnie dużo ciekawszy dla Ciebie baner reklamowy, ale masz włączonego AdBlocka.
22. Według najnowszej normy PN/69/G13RTYCH sprawdziany dzielone są na kilka rodzajów pod względem różnych kryteriów:.
23. Tygodnik Podhalański
q23
24. Pomocdlakuby-Autografy
q24
25. Odnosi się ona do tej dziedziny życia, która obejmuje nasze stosunki z innymi, a dokładniej te relacje z innymi, w jakie wchodzimy z innymi mając na celu przyjemność płynącą z zabawy.
26. Memy – Jeja.pl
q26
27. Konsolowe.info
q27
28. Demotywatory
q28
29. Zakazany-Humor.pl
q29
30. Poczucie humoru Adama Mickiewicza odkrywamy również w niespodziewanych omdleniach Telimeny, często wprost w ramiona nieprzypadkowego mężczyzny lub w samobójczej próbie Tadeusza, chcącego utopić się w błocie.
31. Kobiecy Humor
q31
32. Uwzględniając wszelkie możliwe kombinacje, wyróżnia się zatem 3 jednorodne rodzaje humoru („rozwiązanie niezgodności”, „nonsens” i „seks”) oraz 2 mieszane („seks, rozwiązanie niezgodności” i „seks, nonsens”).
33. Chamskie.pl
q33
34. Odkrycie, że w obozie koncentracyjnym było coś zbliżonego do sztuki, musi być dla outsidera wystarczającą niespodzianką, ale zdziwiłoby go pewnie jeszcze bardziej, że można było znaleźć tam także poczucie humoru.
35. Tapety na pulpit komputera, telefon, tablet
q35
36. Chamskie obrazki, czarny humor
q36
37. Jestem przyjemnie zaskoczony tym, że moje dwa najbardziej ulubione rodzaje humoru – czarny humor i pure nonsense – stają się w Polsce coraz bardziej popularne i częściej występują w ….
38. U osób, u których pojawiają się zaburzenia nastroju, ta kontrola nie istnieje, co wywołuje jeszcze większe uczucie smutku i nieszczęścia.
39. Wielowymiarowość humoru, Innowacje psychologiczne 2012,Tom1,nr 1 UMSC w Lublinie Dani Tamblyn 95 sposobów na wykorzystanie humoru do zwiększenia efektywności nauczania i szkolenia, ABG Wolters Kluwer, Kraków 2009 M.
40. Właściciele takich nosów są bardzo tolerancyjni i altruistyczni, choć nieraz bywają naiwni.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: