Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Myśliwski Widnokrąg

1. Jego utwory były wystawiane na scenach teatrów, a także w Teatrze Telewizji i Teatrze Polskiego Radia, jak również filmowane (Przez dziewięć mostów, Pałac, Klucznik, Kamień na kamieniu).
2. Dwa Brzegi bez komentarza – Filmowy widnokrąg Myśliwskiego
Thank you for watching!
3. Slow Reading
q3
4. Wyborcza warszawa
q4
5. Magiczny Kociołek. Kuchnia i Kultura. – WordPress.com
q5
6. Stara fotografia przedstawiająca ojca z synem Piotrusiem, głównym bohaterem powieści, wywołuje wspomnienia związane z jego życiem.
7. „Widnokrąg” – kolejna wybitna powieść Wiesława Myśliwskiego – jest utworem, który przywraca mocno ostatnio nadszarpniętą wiarę w możliwości kreacyjne współczesnej prozy narracyjnej.
8. SlidePlayer
q8
9. Www.kije.pl
q9
10. Kultura – Trojmiasto
q10
11. Myśliwski to niezwykły pisarz, jego słowa, zdania, są jedyne w swoim rodzaju.
12. Kielce – Wyborcza.pl
q12
13. Jego utwory były wystawiane na scenach teatrów, a także w Teatrze Telewizji i Teatrze Polskiego Radia, jak również filmowane (Przez dziewięć mostów, Pałac, Klucznik, Kamień na kamieniu).
14. Urząd Marszałkowski
q14
15. Ewejsciowki
q15
16. Kultura Liberalna
q16
17. „Widnokrąg” Wiesława Myśliwskiego to jedna z najpiękniejszych polskich epopei poświęconych wsi, o czym świadczy choćby przyznana przed laty Nagroda Nike.
18. (Kliknij aby rozwinąć opinię) Kto pogubił się we własnym życiu i pragnie odzyskać właściwą perspektywę spojrzenia na rzeczywistość, powinien sięgnąć do książki Wiesława Myśliwskiego ,, Widnokrąg” Przypomni sobie dzięki niej gdzie znajduje się jego środek widnokręgu, aby go odnaleźć i już nigdy nie stracić z oczu spraw najistotniejszych.
19. Zakątek wyobraźni
q19
20. Biblioteka Publiczna
q20
21. Rzeczpospolita
q21
22. Prowincja oglądana oczyma dorastającego chłopca, pełnokrwiste, niejednoznaczne postaci – wielowymiarowy świat, o którym nie sposób zapomnieć.
23. Uniwersytet Łódzki
q23
24. Slow Reading
q24
25. Łazienki Królewskie
q25
26. Www.kije.pl
q26
27. Facebook – 登录或注册
q27
28. Twitter.com
q28
29. Nowe wydanie jednej z najważniejszych polskich powieści ostatnich lat, za którą autor został uhonorowany pierwszą Nagrodą Nike.
30. Jego utwory były wystawiane na scenach teatrów, a także w Teatrze Telewizji i Teatrze Polskiego Radia, jak również filmowane (Przez dziewięć mostów, Pałac, Klucznik, Kamień na kamieniu).
31. Www.widnokrag.com.pl
q31
32. Boso między wersami…
q32
33. „Widnokrąg” to jedna z najważniejszych pozycji polskiej literatury współczesnej autorstwa Wiesława Myśliwskiego, dwukrotnego laureata Nagrody Literackiej Nike, twórcy uznanych przez środowisko krytyczne i czytelników dzieł, m.
34. Magia książki…
q34
35. Tramwaj nr 4 przystanek popkultura
q35
36. Portal Informacji Kulturalnej – Kielce
q36
37. Pl – Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.
38. Booktime.pl
q38
39. Bookbook.pl
q39
40. Paweł rakowski sj
q40
41. Idealna lektura, do czytania której dobrze znaleźć sobie spokojne miejsce, w którym nikt nie będzie przerywał.
42. Widnokrąg, od którego zaczerpnęliśmy nazwę naszego miejsca, to powieść Wiesława Myśliwskiego, jedna z najważniejszych książek w literaturze polskiej nie tylko ostatnich dekad.
43. Wówczas godzinami kontemplowałem widnokrąg odkrywając w wyobraźni dalekie miasta, ulice, sklepy, góry… Cóż, opowieść czas zacząć.
44. Antykwariat Królicza Jama
q44
45. Powieściowy widnokrąg to osobisty widnokrąg człowieka stale poszerzany jego kolejnymi życiowymi doświadczeniami.
46. DocPlayer.pl
q46
47. 100lecie Zaiks
q47
48. Tygodnik Nadwiślański
q48
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: