Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Św Franciszek Cytaty

1. Z 2 na 3 grudnia 1552 na wyspie Sancian koło Kantonu u wybrzeży Chin) – prezbiter i wyznawca, jeden z założycieli zakonu jezuitów, misjonarz, święty katolicki zwany apostołem Indii.
2. Wiadomości po śmierci Jana Pawła II (02.04.2005)
Thank you for watching!
3. Giovanni di Pietro di Bernardone, nazywany Biedaczyną z Asyżu – założyciel zakonu franciszkanów, a pośrednio także klarysek i tercjarzy, misjonarz, mistyk średniowieczny, stygmatyk, święty Kościoła katolickiego, uważany za patrona ekologii.
4. Żył jednak w duchu Bożych praw, dlatego raduje się tym świętym cały Kościół Chrystusowy, i jakoś cała ludzkość, bo święty ten jest wyrazem prawidłowości życia.
5. Runners-world.PL
q5
6. Dobre słowa
q6
7. Dobreprogramy
q7
8. Gwiazdka Cieszyńska
q8
9. Dystrybucja Katolicka
q9
10. Dobre słowa
q10
11. DocPlayer.pl
q11
12. Franciszek Salezy – jedna z najwybitniejszych postaci katolickiej kontrreformacji we Francji, uważany jest przez współczesnych za najdoskonalsze odbicie Zbawiciela w swoich czasach.
13. Pl – pozytywna strona Internetu w Twojej skrzynce e-mail Chciał(a)bym otrzymywać informacje od partnerów Aletei.
14. FIDO design
q14
15. Sancta Missa
q15
16. DocPlayer.pl
q16
17. Jego matka Pika, na chrzcie nadała mu imię Jan, które zmienił później na Francesco.
18. Wyprawy krzyżowe miały na celu odebranie niewiernym Ziemi Świętej przy pomocy mieczów.
19. Mniszki Klaryski Kapucynki
q19
20. Kto obcuje z kobietą narażony jest na skalanie swego ducha, tak samo jak ten, kto idzie przez ogień, naraża się na poparzenie stóp.
21. Najlepsze sentencje, aforyzmy, złote myśli, cytaty, wielkie słowa napisane przez św.
22. Rozsądne milczenie zawsze jest lepsze, niż nierozsądne mówienie prawdy.
23. Człowiek pozostaje dla siebie istotą niezrozumiałą, jego życie jest pozbawione sensu, jeśli nie objawi mu się Miłość, jeśli nie spotka się z Miłością, jeśli jej nie dotknie i nie uczyni w jakiś sposób swoją, jeśli nie znajdzie w niej żywego uczestnictwa.
24. Klary „Ja, Klara, służebnica Chrystusa, roślinka świętego Ojca naszego Franciszka, siostra i matka wasza oraz innych sióstr ubogich, chociaż niegodna, proszę Pana naszego Jezusa Chrystusa przez Jego miłosierdzie i przez wstawiennictwo Jego Najświętszej Rodzicielki Maryi, św.
25. Cytaty, aforyzmy i sentencje, których autorem jest św.
26. Zapytajmy, jakie motywy towarzyszyły papieskiej decyzji oraz co sprawiło, że właśnie święty Franciszek został obdarzony tym patronatem.
27. Fundacja Radość Ewangelii
q27
28. Dobre słowa
q28
29. Piękne było to miejsce, na wysokim wzniesieniu, z którego roztaczała się fascynująca panorama okolic, po których wędrował Św.
30. Święto Stworzenia
q30
31. Katecheza według Natana
q31
32. Sekrety Piekna
q32
33. SMS z Nieba
q33
34. 2010 · Strona zawiera cytaty, aforyzmy i myśli z różnych książek i wierszy wybrane w sposób czysto subiektywny.
35. Primo Cappuccino
q35
36. DocPlayer.pl
q36
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: