Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Dojrzałość Emocjonalna

1. Wprawdzie pozytywny wynik egzaminu maturalnego nazywa się „świadectwem dojrzałości” ale większość ludzi ma świadomość że jest to tylko metafora i ….
2. Niezależność emocjonalna #1
Thank you for watching!
3. WielkieSlowa.pl
q3
4. Psychologia transportu dla każdego
q4
5. SlidePlayer
q5
6. Psychozytywnie.pl
q6
7. SlidePlayer
q7
8. Zdaniem wielu uczonych to właśnie ona, a nie inteligencja matematyczno-logiczna, decyduje o tym, czy odniesiemy sukces, czy to w życiu osobistym, czy w zawodowym.
9. SlidePlayer
q9
10. Mariusz Kowalczyk
q10
11. ResearchGate
q11
12. Studylibpl.com
q12
13. WielkieSlowa.pl
q13
14. Uczuciowość jest wielką wartością, ale może być też czynnikiem chaosu, tak jak nieuregulowana rzeka, która zalewa łąki, wsie i miasta, natomiast uregulowana przynosi całej okolicy korzyści.
15. Nie, to jak sprzeczność sama w sobie:) a tak poważnie, dojrzałość emocjonalną człowieka moim zdaniem określa jak sobie radzisz z problemami – czy stawiasz czoła przeciwnościom życiowym, czy bierzesz nogi za pas.
16. Wróżka Otylia Wrzos
q16
17. Niedojrzałość emocjonalna jest poważną przeszkodą w dorosłym życiu, która przekłada się negatywnie na nawiązywanie relacji z innymi: zarówno prywatnie, jak i zawodowo.
18. Ale rzadką umiejętnością jest złoszczenie się na właściwą osobę, we właściwym stopniu i właściwym momencie, we właściwym celu i we właściwy sposób.
19. Inteligencja emocjonalna, inaczej EQ (ang.
20. Inteligencja emocjonalna [EQ] nazwana i przeciwstawiona inteligencji racjonalnej (IQ), po raz pierwszy została przez amerykańskich psychologów Petera Salavey’a i Johna Mayerw’a w roku 1990.
21. Dojrzałość emocjonalną rozumie się jako zdolność znoszenia cierpień, zwiększanie pozytywnych, społecznie dodatnich reakcji emocjonalnych, emocjonalną niezależność od środowiska czy umiejętność udzielenia pomocy innym (prospołeczność).
22. Oczywiście nikt nie ma jej rozwiniętej na 10 punktów w skali od 1 do 10, ale rozwijamy ją przez całe życie.
23. Demotywatory.pl
q23
24. Zaczynam od tego, żeby ochronić Siebie i Was przed kolejną konstatacją, że w jakimś obszarze nie jesteśmy idealni i znów mamy coś do zrobienia.
25. Według Wincentego Okonia, dojrzałość szkolna to osiągnięcie przez dziecko takiego stopnia rozwoju umysłowego, emocjonalnego, społecznego i fizycznego, jaki umożliwia mu udział w życiu szkolnym i ….
26. SlidePlayer
q26
27. DocPlayer.pl
q27
28. Wild Mindset
q28
29. WielkieSlowa.pl
q29
30. Polska Parafia Bournemouth
q30
31. Co więcej, nie tylko akceptuje to, co go spotyka, ale również nie szuka winy za to, co mu się przytrafia w innych czy w okolicznościach życiowych.
32. Life is Feudal
q32
33. Galeria Medytacji
q33
34. Rozmawiałam ostatnio z moją nowo poznaną koleżanką, starszą o 6 lat, powiedziała mi, że jak na swój młody wiek jestem naprawdę bardzo dojrzała emocjonalnie.
35. SlidePlayer
q35
36. Kobiety to my
q36
37. Studylibpl.com
q37
38. W rozumieniu potocznym często zamiennie stosuje się takie terminy, jak dojrzałość emocjonalna, kompetencje emocjonalne i inteligencja emocjonalna.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: