Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Duzi Ludzie

1. Nie uprawiają wcale albo prawie wcale czarów, z wyjątkiem chyba zwykłej, powszedniej sztuki, która pozwala im znikać bezszelestnie i błyskawicznie, kie- dy duzi, niemądrzy ludzie, jak ty i ja, zabłądzą w ich pobliże, hałasując niczym słonie, tak że na milę można ich usłyszeć.
2. 10 Ludzi Gigantów
Thank you for watching!
3. Nowa Trybuna Opolska
q3
4. 2016 · WYSTAWA KONI ZIMNOKRWISTYCH – TUCZNA 2018 / Ogiery rasy Polski Koń Zimnokrwisty i Arden Polski – Duration: 30:18.
5. KreatywneWrota.pl
q5
6. Właśnie owa męskoosobowa forma pluralna duzi sprawia, że niektórzy mówią także… dobzi ludzie, dobzi koledzy, dobzi piłkarze.
7. 22 sierpnia 2018 Są ludzie, których najlepiej określić w kategoriach grubi, duzi, ciężcy.
8. Choć duzi gracze deklarują, że ich budżety tego nie odczują, mali zastanawiają się, czy opłaca się w ten biznes brnąć.
9. Tygodnik Polityka
q9
10. Polish Express
q10
11. Do niedawna były premier zamieszczał zdjęcia z ważnych wydarzeń politycznych, ale od niedawna publikuje też rodzinne zdjęcia.
12. Głos Koszaliński
q12
13. Głos Pomorza
q13
14. Gazeta Pomorska
q14
15. Zbyt pochmurni duży ludzie biegnąc i biegnąc tracą ufność a uśmiech zapomina o swoim istnieniu w głowach tylko rozpamiętywane kłopoty oczy patrzą pod nogi a słońce szuka możliwości ocieplenia wielkość wzrostu i cyferki lat-dat sami sobie zabieramy optymizm duzi ludzie zazdroszczą tym małym ufności wstydzą się swoich uczuć.
16. Demotywatory
q16
17. Mam opisać plemiona z lektury Hobbit a oto one: Duzi Ludzie,Elfy,Krasnoludy,Orkowie i Hobbici Pls pomóżcie.
18. Wyborcza.pl
q18
19. Artur Kurasiński blog
q19
20. Franciszek Jamniuk
q20
21. Pod Fiołkami
q21
22. Demotywatory
q22
23. Ludzie z Bree – grupa, plemię ludzi wywodzące się od grupy ludzi z Ered Nimrais, pokrewne Dunlendingom i Umarłym z Dunharrow.
24. Dzięki temu, ilekroć zbliżał się wielkolud, z którym nie chcieli mieć do czynienia, znikali cicho i bezszelestnie, a umiejętność tę posiedli w takim stopniu, że ludzie uważali to za magię.
25. Zapraszamy na łamy magazynu dla motocyklistów MOTOGEN, na którym znajdziecie profesjonalne testy motocykli oraz akcesoriów, galerie zdjęć, giełdę, filmy video, mnóstwo aktualności oraz prężnie działające forum dyskusyjne.
26. Znasz odpowiedź na pytanie: Kto to byli duzi ludzie z książki „Hobbit,czyli tam i z powrotem.
27. Publiczne Przedszkole nr 2 w Kędzierzynie-Koźlu
q27
28. Tygodnik KRĄG
q28
29. Tygodnik Bydgoski
q29
30. INNPoland.pl
q30
31. Lifestyle Blog
q31
32. Warszawa Warsaw
q32
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: