Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty Aktorów

1. Cytaty powinny mieć tło refleksyjne, czyli to, co jest brakiem w większości wymienionych przez ciebie.
2. rejs scenka
Thank you for watching!
3. Zanim zorientowaliśmy się, wiele szczególnie cennych miejsc, którymi się cieszyliśmy, zniknęło bezpowrotnie z ….
4. Demotywatory
q4
5. Puls Biznesu
q5
6. Bezuzyteczna.pl
q6
7. Ja sobie postanowiłam, że będę ćwiczyć swoją gębuszkę min.
8. Dobre Wiadomości
q8
9. 16 listopada 1960 w Los Angeles) – amerykański aktor filmowy, ze względu na swój status w świecie filmu zwany do śmierci „Królem Hollywood” lub po prostu „Królem”.
10. Tapety na pulpit komputera, telefon, tablet
q10
11. Demotywatory
q11
12. Było dobrze, ale powtórka z filmów nie zaszkodzi.
13. Nowo dodane teksty Gdyby tylko owoc Twoich przemyśleń zechciał się skrystalizować w postaci aforyzmu, wiersza, opowiadania lub felietonu, pisz.
14. Serca ludzkie obawiają się sięgnąć po swoje największe marzenia, bo wydaje się im, że nie są ich godne albo, że nigdy im się to nie uda.
15. Bezuzyteczna
q15
16. Nie ma na świecie nic równie potężnego jak pomysł, którego czas właśnie nadszedł.
17. WielkieSlowa.pl
q17
18. Joe Monster
q18
19. Teatr, scena, wywiady, rekomendacje.
q19
20. Jeśli człowiek ma zamiar do końca życia pozostać pracownikiem fizycznym, to powinien równo z wybiciem godziny szesnastej zapominać o swojej pracy.
21. WielkieSlowa.pl
q21
22. Ani sława, ani pieniądze, ani rzeczy, które chcesz mieć, żaden człowiek, żadna kobieta, nie będzie mógł wypełniać pustki, którą czujesz-Mercedes Lambre.
23. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q23
24. Onet Kultura
q24
25. WielkieSlowa.pl
q25
26. PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu – im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :).
27. WielkieSlowa.pl
q27
28. Lucas cytaty na temat aktor · Odkryj ciekawe cytaty na temat aktor · Peter J.
29. Demotywatory
q29
30. W celu sprawnego i szybkiego działania serwisu, zapewnienia wygody podczas jego przeglądania, dostosowywania funkcjonalności do indywidualnych potrzeb użytkowników, a także w celach statystycznych oraz reklamowych, używamy informacji zapisanych za pomocą cookies.
31. Ze swojej strony mogę solennie obiecać, że wszyscy moi znajomi dowiedzą się o zachowaniu i miernej kulturze tego pana.
32. 58% powiem tak pierwszy raz w życiu widzę taki quiz trochę zboczone, dziwne a zarazem oreginalne i ile ty musiałaś szykać tych zdjęć i czy to dziwne Tony Stark zgadłam od razu potem było trudno potem Peter proste Loki jak dla mnie też proste a i Clint to za drugim razem zgadłam a Steven Strange to za trzecim reszta strzelałam.
33. Business Manager – Facebook
q33
34. Business Manager – Facebook
q34
35. Te najbardziej znane często powtarzamy, ale nie znaczy to, że znamy ich autorów.
36. Projektant Przyszłości
q36
37. Na tej stronie znajdziesz spis autorów, których cytaty pojawiają się najczęściej w bazie Dawki Motywacji: Henry Ford – cytaty.
38. Www.wielkieslowa.pl
q38
39. Można by pomyśleć, że pewną aktorkę dopiero niedawno oglądaliśmy w pierwszych odcinkach serialu „Z archiwum X”, a już teraz pojawia się w zupełnie innej stylówie w „Sex Education”.
40. Uczony jest człowiekiem, który wie o rzeczach nieznanych innym i nie ma pojęcia o ….
41. Sprawdźmy, czy dasz radę rozpoznać sławnych aktorów takich jak Marek Kondrat czy Jerzy Stuhr.
42. Quotepark.com
q42
43. Cytaty powinny mieć tło refleksyjne, czyli to, co jest brakiem w większości wymienionych przez ciebie.
44. WielkieSlowa.pl
q44
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: