Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Kochana Kobieta

1. ” Erich Osterfield „Kochająca kobieta jest w znacznej mierze dziełem kochanka, a im wybitniejszy kochanek, tym i ona jest wartościowsza: bo największym szczęściem mężczyzny jest odnajdować się w ukochanej.
2. „Czas honoru: Powstanie”: „Dziewczyna z granatem”
Thank you for watching!
3. Demotywatory
q3
4. Telewizor bez telewizji ma większy sens, niż myślisz.
5. Joe Monster
q5
6. Opowieści o związkach kobiecych już dawno sobie na to ostatnie zapracowały, zarówno na papierze, a następnie także w kinie pojawiając się na długo przed wszelkimi ruchami LGBT i modą na promowanie seksualnych mniejszości.
7. Crystallize – Pinger
q7
8. Demotywatory
q8
9. Jestem mężatka a kocham się z kobietą:) – Forum dyskusyjne w INTERIA.
10. Kobieta chce być kochana bez powodu, dobrych manier, wdzięku, inteligencji, ale dlatego, że ona jest.
11. Elwira o Sukienki do pracy, na imprezę, plażę, randkę, ślub… Co oferują nam sklepy z sukienkami.
12. Dom Pojednania i Spotkań św. Maksymiliana
q12
13. Demotywatory
q13
14. Kocham Cię, bo gdy się budzę nad ranem bez makijażu i wszystkich tych „ozdób” jestem dla Ciebie najpiękniejszą kobietą na świecie Kocham Cię, bo znam wszystkie Twoje czułe miejsca Kocham Cię, bo dzięki mnie znowu uwierzyłeś w Miłość.
15. WielkieSlowa.pl
q15
16. Użytkowniczki szukają tu inspiracji, przeglądają najnowsze trendy w modzie, poznają nowinki ze świata urody, sprawdzają horoskop, piszą blogi.
17. „Królowa, która jest tylko jedna” nawet do pięt jej nie dorasta, a ci co nie rozumieją tekstów Kory i Maanamu, ani ….
18. Demotywatory
q18
19. Jade do trściów i okazuje się że wszsycy gapią się na mój brzuch – myślalam że może rozporek mam rozpięty albo coś, a.
20. 2008 · Michael Bolton – Kiedy mężczyzna kocha kobietę.
21. Demotywatory
q21
22. Poza tym pytając mężczyznę, jakiej kobiety poszukuje, często padają tę same słowa: „szukam kobiety atrakcyjnej, sympatycznej, szczerej, inteligentnej i z poczuciem humoru.
23. Chrzescijanin.pl
q23
24. Kobieta jest najsłabsza, gdy kocha, a najsilniejsza, gdy jest kochana.
25. Jeśli Twój partner nie mówi „Kocham Cię”, być może zaczniesz sobie tłumaczyć, że jest on po prostu takim typem człowieka, który nie pokazuje otwarcie uczuć.
26. Demotywatory
q26
27. Demotywatory
q27
28. Kocham Kubę, choć nie raz mi ciężko z tym, że nie dostaję kwiatów, nie słyszę komplementów, nie przytuli mnie sam, tylko ja musze się przytulić do niego, że na ulicy nie weźmie mnie za rękę.
29. Www.emag.pl
q29
30. Perły świetlne
q30
31. Losowy przechooj
q31
32. Demotywatory
q32
33. Spis tagów dla synonimów słowa kochana: synonim kochanej, synonimy do słowa kochana, synonimy do wyrazu kochana, inne określenia słowa kochana, inaczej o kochanej, inaczej kochana, wyrazy bliskoznaczne do słowa kochana.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: