Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Zen Cytaty

1. Takie zen to ani religia, ani coś specjalnego, ale głębokie poczucie samego siebie, jako nigdy nie odrębnego od tej jednej rzeczywistości.
2. TAO~ Księga Drogi i Cnoty Lao-Tse
Thank you for watching!
3. Mówił o twórcach najróżniejszych tradycji duchowych: Buddzie, Krysznie, Guru Nanaku, Jezusie, Sokratesie, mistrzach zen, Gurdżijewie, jak i o sufizmie, chasydyzmie, tantrze i wielu innych.
4. WielkieSlowa.pl
q4
5. Inspirująco.pl
q5
6. Zen Jaskiniowca
q6
7. Zamyslenie.pl
q7
8. Dołącz do nas na Facebooku – warto bo na tablicy umieszczamy różne fajne cytaty (: Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie.
9. MEMy – Tapety na Pulpit
q9
10. Pragnąc wspólnie radować się z uroczystości przyjęcia Sakramentu Pierwszej Komunii Świętej serdecznie zapraszam do udziału we Mszy Świętej,.
11. Demotywatory
q11
12. Cytaty motywacyjne – Ebooki24.org
q12
13. Zamyslenie.pl
q13
14. Potrzebne Ci cytaty, aforyzmy, złote myśli, sentencje które wzruszą, poruszą, zmobilizują do działania i dadzą energię na nowy dzień.
15. TenStickers
q15
16. W swobodnym tłumaczeniu kaizen to doskonalenie, a merytorycznie słowo to oznacza, że proces ciągłego doskonalenia nie ma końca.
17. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q17
18. Przewodnik duchowy
q18
19. Naklejkomania.eu
q19
20. Twórca jednej z największych organizacji zen na świecie – Kwan Um Zen School, działającej także w Polsce pod nazwą Szkoła Zen Kwan Um.
21. Mandala Doroty
q21
22. Cytaty, Sennik, Aforyzmy, Przysłowia, Wiersze, Złote myśli
q22
23. Kiedy zwykły człowiek zdobywa wiedzę,staje się mędrcem.
24. Sklep Naklejkomania
q24
25. Możesz tę lekcję potraktować tak, jak zazwyczaj: Listę, zbiór teoretycznych porad od ludzi, których nazwisko nic Ci nie mówi, a poza tym „oni nawet nie mają pojęcia, jak wygląda moje życie – są całkowicie oderwani od rzeczywistości”.
26. „Duma i uprzedzenie”, jedna z pierwszych powieści społeczno-obyczajowych, powieść ponadczasowa.
27. ” Antoni Czechow Inne cytaty Autora Losowy cytat.
28. Inspirująco.pl
q28
29. Cytaty motywacyjne – Ebooki24.org
q29
30. Podróż w głąb siebie – WordPress.com
q30
31. Wielu ludzi stworzyło historię dzięki klarowności swojej myśli, syntetyzując kluczowe idee w zaledwie kilku zdaniach.
32. „Nie musisz być rozciągnięty, żeby praktykować jogę – wystarczy, że chcesz otrzepać się z kurzu… i zobaczyć, co się stanie.
33. Oddech umysłu – WordPress.com
q33
34. Sprzedajemy
q34
35. Przewodnik duchowy
q35
36. Przypowieści zen
q36
37. WielkieSlowa.pl
q37
38. Cytaty Dōgen Odkryj ciekawe i zweryfikowane cytaty · Dōgen Kigen – mistrz zen, który sprowadził nauczanie szkoły buddyzmu zen sōtō ….
39. Koty inspirowały artystów i pisarzy od wieków – powstało na ich temat mnóstwo powiedzonek, istnieje mnóstwo aforyzmów porównujących koty i ludzi oraz tych, które sławią spędzanie czasu z tym zwierzęciem, jako najlepszą formę odpoczynku.
40. Zebrę omiń torem przechodź tak na przekór dla relaksu bardzo ciepłe sympatyczne rymy relaksujące skołatane ulicznym gwarem ”dusz” serce.
41. Spadło mi z regała
q41
42. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q42
43. Projekt przywództwo
q43
44. Opinie, recenzje książek i oceny czytelników, wirtualna biblioteczka i rekomendacje książek.
45. CYTAT NR 3 Ukochane Boże dziecię, gdy mieć szczęście chcesz na świecie, gdy Cię minąć ma zła droga, ponad wszystko kochaj Boga.
46. Zamyslenie.pl
q46
47. WielkieSlowa.pl
q47
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: