Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Lepiej Milczeć I Wydawać Się Głupim

1. „Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
2. Robert Kasprzycki – Jakbyt
Thank you for watching!
3. Znane powiedzenie mówi, że lepiej jest milczeć i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
4. Krimifantamania: 2015
q4
5. DocPlayer.pl
q5
6. Mój sprzęt: (1) Acer VN7-591g Nitro Black Edition (2) Samsung Series 5 (3) Asus F5 (4) PS3 „Lepiej milczeć i wydawać się głupim niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości”~Mark Twain.
7. Po wyznaniu amerykańskiej aktorki Angeliny Jolie, która w lutym tego roku poddała się profilaktycznej amputacji obu piersi, ze względu na wykryty u niej wadliwy gen BRCA 1, znowu przypomnieliśmy sobie jak ważna jest profilaktyka w przypadku raka piersi.
8. Betty Friedan (amerykańska psycholożka i działaczka społeczna) nazwała ją małą ciamajdą, a pisarka Erica Jong wygłaszała niewybredne żarciki o chodzeniu do.
9. Kultura – Trojmiasto
q9
10. W Bibliotece
q10
11. Wolne Lektury
q11
12. Ugotowani – TVN
q12
13. Demotywatory
q13
14. Droga Prawda Życie
q14
15. Po wyznaniu amerykańskiej aktorki Angeliny Jolie, która w lutym tego roku poddała się profilaktycznej amputacji obu piersi, ze względu na wykryty u niej wadliwy gen BRCA 1, znowu przypomnieliśmy sobie jak ważna jest profilaktyka w przypadku raka piersi.
16. Archiwum Allegro
q16
17. Wiadomości – Gazeta
q17
18. Uniwersytet SWPS
q18
19. Lepiej milczeć i wydawać się głupim niż odezwać się raz i rozwiać wszelkie wątpliwości.
20. Którą szczyci się firma a-Media to przede wszystkim wysokie kompetencji pracowników i współpracowników, doświadczenie zdobyte podczas realizacji wielu zaawansowanych projektów informatycznych oraz kilkunastoletnie doświadczenie jej własciciela wyniesione z pracy ….
21. Wolne Lektury
q21
22. Wyborcza.pl
q22
23. Nowy Łowiczanin
q23
24. Biznes Myśli
q24
25. Lepiej nic nie mówić… Lepiej nic nie mówić i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
26. Zdjęcie tego noworodka z Brazylii obiegło cały świat.
27. Lepiej jest milczeć i wydawać się głupim niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
28. Rośnij w Siłę
q28
29. WikiDuszniki
q29
30. Przypomnialo mi sie slynne powiedzenie: „Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości”.
31. Wiadomości – Onet
q31
32. Join Facebook to connect with Agnieszka Anna Koczur and others you may know.
33. Nie jest to gadka, ani mądra albo szczególnie ciekawa- bo słuchać kogoś non stop nie zawsze jest dobrze , szczególnie kiedy samemu chce się coś powiedzieć, a ta osoba nie dopuszcza nas.
34. Polska Niepodległa
q34
35. Dlatego, jeśli brak Wam cierpliwości, lepiej poszukajcie gdzieś gotowych i już wyciętych papierowych kwiatków oraz ponadto jakiegoś dodatkowego programu do obróbki zdjęć, żeby wydrukować kolaż, w którym każde ze składowych zdjęć Waszych dzieci będzie już w kółeczku.
36. Zdrowie – Dziennik.pl
q36
37. @szeloja W pierwszej chwili, uznałem komentarz za – być może – uzasadnioną ironię na temat wybujanego ego polskich kierowców – ale komentarze „wyjaśniające” żart potwierdziły po raz kolejny, że lepiej milczeć i wydawać się głupim (szeloja, andrzej) niż się odezwać i rozwiać wszystkie wątpliwości.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: