Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

W Tym Największy Jest Ambaras

1. Niekorzystna aura i zły stan toru uniemożliwiły rozegranie zaplanowanego na niedzielę meczu pierwszej rundy fazy play-off pomiędzy ekipami Unii Leszno i Caelum Stali Gorzów.
2. Matczyne ręce
Thank you for watching!
3. Farmacja Praktyczna
q3
4. Radio Tczew
q4
5. REUNION 68 | Najwiekszy blog emigracji marca’68 | Reunion-68 …
q5
6. Jw To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać.
7. Propozycje pana rektora przekazałem pani dziekan Kryńskiej i ona teraz się zastanawia, jak to zrobić, żeby jedni i drudzy czuli się dobrze – powiedział nam rektor Nikitorowicz.
8. 178 cm wzrostu, normalna budowa ciała, włosy ciemny blond, niebieskie oczy.
9. Wysokie Obcasy
q9
10. Ten utwór nie jest objęty majątkowym prawem autorskim i znajduje się w domenie publicznej, co oznacza że możesz go swobodnie wykorzystywać, publikować i rozpowszechniać.
11. Chociaż to rzecz dosyć trudna, Zawsze była bardzo schludna.
12. Teatr Praska 52
q12
13. SlidePlayer
q13
14. I dodał: – My ich zapraszamy, oni nam zrobili sporą krzywdę, (ale.
15. Nie dość, że z czasem wybór robi się coraz mniejszy (i nie mam na myśli rynku pierwotnego, o którym już dawno zapomniałam, ale biorę pod uwagę głównie tak zwany rynek wtórny), a ryzyko oszustwa jest coraz bardziej prawdopodobne, to jeszcze spotykani przeze mnie.
16. Uniwersytet Trzeciego Wieku SGH
q16
17. Onet Kultura
q17
18. Biografia: (1874-1941), polski krytyk literacki i teatralny, tłumacz, publicysta, satyryk i lekarz Wszystkie cytaty pisarza Definicje od Żeleński – Boy Tadeusz.
19. Wygląda na to, że Kałużny w radzie społecznej niespecjalnie chciał Antosika, a burmistrzowi niespecjalnie zależało na zasiadaniu w niej.
20. Magazyn Gitarzysta
q20
21. Spacer Hanka Warszawianka
q21
22. Dodatkowo, każda z tych pór roku posiada swoje unikatowe kolory, gdzie w przypadku wiosny będzie to zółty, zieleń czy fiolet, w przypadku lata wszelkie pastele, jesień będzie się odznaczać zgaszonymi, ceglastymi bądź brązowymi barwami, a zima chłodnymi, dość.
23. Muszę przyznać, że spotkanie przy herbacie, która kawie ustąpiła miejsca z czasem, i wpatrzone w siebie ciepło dwie postacie w pewnym stopniu można nazwać ambarasem.
24. Koło Miejskie PZW w Kołobrzegu
q24
25. Ambaras (język polski): ·↑ Tadeusz Boy-Żeleński: „Słówka – Tetralogia z kajetu pensjonarki”· ↑ Hasło ambaras w: Aleksander Brückner, Słownik etymologiczny języka polskiego, Kraków, Krakowska Spółka Wydawnicza, 1927.
26. Jeżeli znasz inne znaczenia pasujące do hasła „ambaras” możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w opcji Dodaj nowy.
27. Blog mobile Vikings
q27
28. Jest na pana blogu kategoria Astrologia zwiazkow, ja juz pisalam do pana trzykrotnie, moze to malo wazne, ale nie dla mnie „bo, w tym największy jest ambaras….
29. Polona/Blog
q29
30. Wysokie Obcasy
q30
31. – Propozycje UE, wyciągnięta ręka Brukseli nie doczekała się odpowiedzi – ze strony Tuska nie było woli, by zaangażować UE do wyjaśnienia przyczyn katastrofy.
32. W tym najgorszy jest ambaras, żeby dwoje chciało naraz.
33. Jw To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać.
34. Www.portalsamorzadowy.pl
q34
35. Matka Nieidealna
q35
36. Fotoblog stieller – Flog.pl
q36
37. Trading For a Living
q37
38. Crazy Nauka
q38
39. AWM – Agencja Wydawnicza Jerzy Mostowski
q39
40. Coach, trener biznesu – specjalista od współpracy z mediami w sytuacjach kryzysowych, kreowania medialnego wizerunku.
41. Polona/Blog
q41
42. Aż 500 mieszkańców Parkowa i wsi okolicznych podpisało się pod petycją do władz powiatu w sprawie przebudowy ich drogi na całym odcinku od jedenastki do Józefinowa oraz drogi biegnącej przez Józefinowo.
43. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q43
44. Gorzów Wlkp. – Wyborcza
q44
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: