Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty O Złamanym Sercu

Jeśli kiedykolwiek przeżyłeś złamane serce, wiesz, jak bolesne i trudne jest to do zniesienia. Jednak mimo wszystko może być pocieszeniem dla nas wiedzieć, że te uczucia są powszechne i spotykają każdego z nas w pewnym momencie życia. W tym poście zebraliśmy dla Ciebie najlepsze cytaty o złamanym sercu, które pomogą Ci przetrwać ten trudny okres i dać nadzieję na lepszą przyszłość.

1. Reszta to ledwie zadrapania Carlos Ruiz Zafón (z książki Gra anioła) Ludzi nie kocha się za.
2. Fałszywa Miłość
(yt)JDTWkqIZosE(/yt)
3. WielkieSlowa.pl
q3
4. XdPedia – cytaty, opisy, memy, kawały, dowcipy, śmieszne obrazki …
q4
5. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q5
6. WielkieSlowa.pl
q6
7. Myśli zerwane ze smyczy
q7
8. Myśli zerwane ze smyczy
q8
9. Moment w którym ty patrzysz w oczy mi w moim sercu tkwi nieprzerwany rytm Wszystkie szare dni zmieniasz właśnie ty I ciągle czuje jej zapach co unosi sie w powietrzu idziemy razem przez park trzymamy sie za ręce oddycham dzięki niej bo jest dla niej.
10. Zamyslenie.pl
q10
11. XdPedia – cytaty, opisy, memy, kawały, dowcipy, śmieszne obrazki …
q11
12. Art is a weapon True hero never gives up Uprising Time is running out Had enough Sadness Too afraid to love you Bad day Broken heart Our love is ….
13. WielkieSlowa.pl
q13
14. WielkieSlowa.pl
q14
15. W pierwszej części znajdują się sentencje opisujące miłość, w drugiej zaś cytaty o nieszczęśliwej miłości, często bez wzajemności.
16. Rap Cytaty (HIP-HOP)
q16
17. Pl – Inspirujące myśli, cytaty, demotywatory, teksty, ekartki, sentencje Więcej informacji Tego Pina i nie tylko znajdziesz na tablicy złote mysli użytkownika Renata Bed.
18. Notka o złamanym sercu Mogłeś powiedzieć mi na samym początku że nie mam prawa robić sobie nadzieigdy parzyłeś mi głęboko w oczyi gdy się do mnie uśmiechałeśgdy trzymałeś mnie za rękęcałowałeśi mówiłe.
19. Rośnij w Siłę
q19
20. Moving On Quotes QUOTATION – Image : As the quote says – Description 27 trendy quotes about moving on after divorce truths relationships Sharing is love, sharing is everything.
21. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q21
22. Zamyslenie.pl
q22
23. Myśli zerwane ze smyczy
q23
24. Urocze Związki, Cele W Związku, Tak Prawdziwy, Teksty, Prawdy, Cytaty O Książkach, Cytaty Miłosne, Para, Cytaty O Złamanym Sercu.
25. Cytaty O Zakochaniu, Pozytywne Cytaty, Smutne Cytaty Miłosne, Depresyjne Cytaty, Prawdziwe Cytaty, Inspirujące Cytaty, Smutne Cytaty, Cytaty O Złamanym Sercu, Cytaty Życiowe.
26. Tapety na pulpit komputera, telefon, tablet
q26
27. Może być ciężko o nim zapomnieć, ale nie musi to być pierwsza myśl, która przychodzi ci do głowy, gdy spotykasz kogoś interesującego, nowego.
28. A kiedy ona cię kochać przestanie, zobaczysz noc w środku dnia, czarne niebo zamiast gwiazd, zobaczysz wszystko to samo, co ja.
29. Myśli zerwane ze smyczy
q29
30. Tapety na pulpit komputera, telefon, tablet
q30
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

#WeStandWithUkraine | Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Mamy nadzieję, że cytaty, sentencje i aforyzmy, które tutaj znajdziesz, pomogą Ci odmienić dzień na lepsze. Pamiętaj, że w każdym momencie możesz do nas wrócić po więcej inspiracji.