Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Życie To Żart

1. „Nie mów, nie czuj, nie ufaj, nie ciesz się” – ich świat determinują surowe nakazy.
2. [*] MOJE ŻYCIE TO ŻART [*]
Thank you for watching!
3. Www.obozzhpandrychow.pl
q3
4. Fresh – Flog.pl
q4
5. Nie jest łatwo mieć dwanaście lat, zwłaszcza kiedy życie nieustająco rzuca ci kłody pod nogi i próbuje przypomnieć, że wciąż jesteś tylko dzieckiem.
6. Jest też wielki żart, żart historii, gnębiciele nie poniosą kary ( oni są zawsze dobrze ustawieni), a gnębieni nie będą mieli zadośćuczynienia (ich pochłonie niepamięć).
7. Memy – Jeja.pl
q7
8. Literackie skarby świata całego
q8
9. Jeśli chodzi o inne jego książki, to „Życie jest gdzie indziej” wspominam nieźle, natomiast zupełnie nie złapałam, z ….
10. Papież – Wiara.pl
q10
11. Loswiebodzice.net
q11
12. – To kosztujący życie żart z zobowiązań przyjmowanych przez rząd – podkreślają organizacje.
13. Pomimo, że byłam pełna obaw i bardzo krytycznie przyglądałam się pracy opiekunek, naprawdę chylę przed nimi czoła.
14. Piłka Nożna – moje życie – MixGol.pl
q14
15. Ruszam zatem mając nadzieję, że będziesz mi towarzyszyć w tej wędrówce i razem będziemy odkrywać przeróżne smaki życia.
16. Demotywatory
q16
17. Demotywatory
q17
18. Xxyxxz.tumblr.com
q18
19. 2009 · Wielka sława to żart, książe błazna jest wart, złoto toczy się w krąg 2x z rąk do rąk, z rąk do rąk.
20. Loswiebodzice.net
q20
21. Częstochowa – Wyborcza
q21
22. Loswiebodzice.net
q22
23. Życie to głupi żart Choć miewa czasem gest Marny gest Czy miałam kiedyś fart Zdarzyło się We śnie, na jawie nieco mniej Nieco mniej Tak chciałam lśnić Tak chciałam być Chciałam ze światem ładnie grać Lecz świat znaczone karty ma Zawsze przegrana byłam ja Tropi ….
24. Demotywatory
q24
25. Joe Monster
q25
26. Demotywatory
q26
27. Wyborcza kielce
q27
28. Wszelkie demotywatory w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
29. Zwykłe Życie
q29
30. Onet Kobieta
q30
31. Przez życie trzeba przejść z godnym przymrużeniem oka, dając tym samym świadectwo nieznanemu stwórcy, że poznaliśmy się na kapitalnym żarcie, jaki uczynił, powołując nas na ten świat.
32. Trzeba byc bardzo czujnym, bo ludzie jakby uskrzydleni rogrzeszeniem leca przez ulice nie patrzac czy cos jedzie czy nie.
33. Dwoma mandatami karnymi oraz zabraniem biletu lotniczego jednemu z pasażerów zakończyła się interwencja policyjna na Lotnisku Chopina w Warszawie.
34. Życie to głupi żart Choć miewa czasem gest Marny gest Czy miałam kiedyś fart Zdarzyło się We śnie, na jawie nieco mniej Nieco mniej Tak chciałam lśnić Tak chciałam być Chciałam ze światem ładnie grać Lecz świat znaczone karty kładł Zawsze przegrana byłam ja Tropi mnie lęk Ściga mnie strach Zaszyć się Gdzieś w jakąś noc.
35. Nie jest łatwo mieć dwanaście lat, zwłaszcza kiedy życie nieustająco rzuca ci kłody pod nogi i próbuje przypomnieć, że wciąż jesteś tylko dzieckiem.
36. Demotywatory
q36
37. Muzeum Narodowe w Krakowie
q37
38. Kolejna odsłona przygód niesfornego Dereka Fallona, który z pomocą przyjaciół (i oswojonej małpy) próbuje poradzić sobie z codziennością, szkołą i rodzicami.
39. MEMy – Tapety na Pulpit
q39
40. Demotywatory
q40
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: